Kubas11

Je to fér ve Wipeoutu ?

my samé kopyta a ostatní samí sportovci mistři světa,minule měli Poláci tým Artekrů (na city parkour a my samé celebrity )

Nejlepší odpověď
Džanička

My máme pořád jen samé celebrity, modelky, chromáky, apod.. Na tuto soutěž se už skoro nedívám, je to pořád dokola a už mě to nebaví, ostatní se snaží, jen ti naši nemehla, chtějí dobře vypadat na kameru.. Nechápu na co Nova dělala ten casting, když jsem tam nikoho z něj ještě neviděla.. Ale jinak na to že nic neumí, tak mají slušnou dovolenou.. To bych si nechala taky líbit..

Další odpovědi
Fiverka

Přesně mi čtete myšlenky. Každou středu tu sedím a říkám si proč máme vybraný tým celebrit, když ostatní mají úplně jiné soutěžící a jen sem tam opepřeno někým známějším… A když už je to známý člověk tak vždy sportovec mistr světa olympionik a podobně. Nevím proč jsme tam vůbec jeli a jaká byla kriteria pro výběr u nás a v jiných státech ale jistě ne stejná. Přijde mi potom vrcholně trapné to vůbec vysílat, když ti naši na to dokonce tak kašlou, že si dva metry před cílem lehnou na překážku a koukají aby vypadali dobře před kamerami.Fashion tým, nebo jak to vlastně nazvali, bylo vůbec to nejhorší co mohli vyhrabat. Jsem z toho znechucená a ty řeči jak je chválí moderátoři přitom máme časy o několik minut horší než ostatní, ty řeči mě přímo štvou. a umístit se defakto můžeme na třetím místě jedině když se nějaký sportovec z jiného týmu zraní…Jediné pro mě velmi milé překvapení bylo Munzarová a její dva kolegové. Myslím, že dle ohlasu z mého okolí nejsem jediná, kdo má podobný názor. Proč jsme tam vlastně jeli? Proč? A proč ostatníjeli vyhrát a jen ti naši ne???? Viděla jsem nedávno nějaký starší záznam hry bez hranic…tam soutěžilo vždy několik mladých anonymních leč velmi sportovně nadaných lidí proč se to takto neudělalo i dnes?

Džuls

Určite si si všimol, že náš tým tam nie je zrovna preto, aby vyhrával… U nás, predtým ako súťažili Bezdeda, Šoóšová a tá herečka od vás ( nepamätám si meno), naše média vynášali do nebies Šóošovú a oproti svojim dvom spoluhráčom neukázala nič, dokonca bola vrcholne trápna. Osobne si myslím, že naši aj vaši športovci majú iné starosti ako nejakú maximálne trápnu súťaž.....