bolak

Je to fér, mazat svoje odpovědi protože jste nedostali palec?

Už jsem to tu u pár jedinců viděl, napsali mi „odpověď“ do otázky, která byla spíš jenom takovej komentář, názor na věc, takže jsem samozřejmě bod nedal, protože mi to prdlajs pomohlo, rádce počkal pár dní a když viděl že nedostal palec, tak ji smazal, zřejmě aby mu to nerozhodilo skóre užitečnosti…
Doplňuji:
Vy srandisti, né že to zase pošlete adminovi k posouzení závadnosti, myslím že už ho to moc nebaví to sem vracet .

:)

Nejlepší odpověď
iceT

Je to nesmysl, mazat svůj názor, něco s čím sem si dal práci, jenom proto že jsem nedostal palec

Víš,kolik jsem napsala odpovědí a bod jsem za ně nedostala?Jako ne,že by si každá z nich bod zasloužila,to zase nee.Pokud je to jen názor na něco,tak mi absence bodu nevadí,ale pokud si dám práci s vyhledáním odkazu,nad kterým nějakou dobu strávím,tak mě to spíš mrzí než že by mi to vadilo.

Další odpovědi
Ki-ki-riki

Je to nesmysl, mazat svůj názor, něco s čím sem si dal práci, jenom proto že jsem nedostal palec

anonym

Je to nesmysl, mazat svůj názor, něco s čím sem si dal práci, jenom proto že jsem nedostal palec

Doplňuji:
Spíše se často divím, že mi vůbec za některé moje odpovědi někdo palec udělí. Svoje odpovědi nemažu a mazat je nehodlám – ani mě něco takového nenapadlo.

Mapel

Je to nesmysl, mazat svůj názor, něco s čím sem si dal práci, jenom proto že jsem nedostal palec

Doplňuji:
Teď už je mi jasný proč mají někteří tak velkou úspěšnost. Nemohl jsem se srovnat s myšlenkou, co odpověď to perla. Na mazání jsem ani nepomyslel a teď je mi to konečně jasné.