Avatar uživatele
Jahoda

Je to fakt, nebo to jen slouží k přilákání nakupujících??

Zdravím!

Předevčírem jsem si objednala bundu. Jelikož nakupuji tak, že si vyberu ty věci, které se mi líbí a potom je mezi sebou porovnávám podle ceny, vyhlídla jsem si opravdu krásnou bundu. Když jsem se podívala na cenu, trošku jsem zaváhala. Původní cena bundy byla 2.999Kč, sleva je 2.400Kč a cena nyní činí 599Kč. Je mi jasné, že při výprodeji jsou slevy velké, ale že by bunda z 3000 byla slevněna na 600… To je poněkud velká sleva. U bundy jsem se s tímto ještě nesetkala… Navíc tato cena (600 Kč) je u všech možnách velikostí stejná. Samozřejmě jsem neváhala a bundu tedy objednala.

Jak jste na tom Vy? Výdáte se často s takto velkými slevami, nebo si myslíte, že so cenu vymyslí a dají velké slevy, aby přitáhli zákazníky?

Děkuji.

Abyste věděli, že nekecám, přikládám odkaz: http://www.envy-shop.cz/detail­.php?zbozi=1556884
Doplňuji:
Večernice: Nevadí, nevadí 🙂 Komu by se ta bundička nelíbila 🙂 Navíc je cena příjemná, takže proč ne? 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, kapka před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Lidé si žádají slevu tak ji mají mít !!
Otázka je, jestli jste opravdu viděla tu bundu za tu nejvyšší cenu nějakou dobu prodávat a nebo jestli ta původní vysoká cena nevznikla při tvorbě slevy !! Jak je to krásné koupit bundu
konfekční kvality místo za 3 000 Kč tak za 600 Kč, že. Na pohádky jsem přestal věřit když jsem šel po prvé do školy.
Jenom je pravda, že ten kdo tyto ceny tvořil je jaksi mimo realitu a mimo realitu je i ten co tomu věří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Ta bunda vypadá tak na těch 600kč.I když možná na čtyřista.(pouze můj názor)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
salsa verde

my jsme to dělali v obchodě takhle: před sezonou-levné. v sezoně-drahé, po sezoně-bomba sleva (rozumějte-návrat na původní cenu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

je to klasický obchodný ťah.
Žiadne zníženie cený nie je väčšia strata ako nepredanie výrobku.
Uvolnia sa sklady, možno dať nový tovar.
Preto, ak hrozí nepredajnosť ešte je možnosť predať deo SecondHandu a posledná inštancia darovať Charite. Stále lepšie ako platiť za sklady plné nepredejného tovaru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Je to jen reklamní tah.Ale musím přiznat,že se mi ta bunda taky líbí.Nebude vadit,že si ji objednám taky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barila

Sleva je to úžasná, ale vzhledem k tomu že je to model 2009/2010, tak aby vyprázdnili sklady pro nové zboží, tak prodávají za levno. Spíš je otázka, kolik CZK je nákupní cena obchodu, když si můžou dovolit tak velkou slevu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já si také myslím že ta bunda stála původně okolo 600Kč. Mě se líbí ta krátká bílá asi za 900Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ja na takove slevy stesti nemam,kamaradka ta ho ma vic,nedavno si koupila tricko slevnene z 1000 na 200,–ale ta Vase bunda se mi taky libi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek