lexx

Je to drahé vstupné?

790 – 1190 Kč (podle sektoru) na vystoupení Joe Satrianiho v Třinci (16.10.2015) ? Taky v Praze, o den dřív.
pro neznalé doplňuji: kytarový mág co zaskakoval u Deep Purple a vedl školu hry adeptů na tenhle nástroj (Kirk Hammet, Steve Vai…)

Nejlepší odpověď
briketka10

Zaplatila bych i víc, ale je to pro mě dálka
za koncert Yes jsem zaplatila 1290 2× pro
sebe i pro ségru k narozkám a jakej krásnej
zážitek 😁
A Satriani je boží kytarista jasný kámo !!

Doplňuji :
Moc Yes miluju od mládí jsem stará páka a
musela jsem je vidět než Steve Howe odejde,
jako všichni co se už nevrátí a měla jsem je
ráda, ale bylo by to na celou stránku..
Paco de Lucia taky výbornej,
Když tady byli prostě paráda zpíval s nima jinej
zpěvák, ale byl skvělej a atmoška v Kongresovým
sále? nikdo ani nešpitl pak se tleskalo a pískalo.
A já jsem ani nechtěla odejít a šla se blíž podívat
na Steva a on je to tak malý pán a Pan Mistr kytary
a strunných nástrojů.

Další odpovědi
ten který je

Záleží na sektoru.Ta cenová relace 790 Kč, bude určitě na stání a zbytek na sezení.Podle zkušeností si myslím že jsou lístky spíše v levné cenové kategorii.

JájsemRaibek

Protože ho neznám, tak ano, i koruna by byla drahá :)

arygnoc

satriani v třinci?
to je zadara.

😉

ale že práve v třinci …?

marci1

Je to drahé nebo není ? Pro toho, kdo ho mám rád a chce jej vidět „na živo“, cena vstupného asi nebude tak důležitá a investuje je do něj. 🙂

anonym

Pro mě nudný, takže velmi drahý, ale proč by to nemělo být tak drahý, když by někdo dal i víc, což nechápu

Luxx

já jsem byla na Jarreho v Brně a lístek stál 1.290,– a stála jsem přímo u podia v první řadě.. takže ta cena, co tady zmiňuješ, bude asi taková normální..
v ten samý den, co jsem byla v Brně, byli zrovna i Rammstein v Praze a tam to stálo kolem 5.000,–… jen už nevím do kterého sektoru..

jáára

drahý. zas takovej fanoušek nejsem a ty?
znám a šel bych, ale cca 2,5k za koncert? na to nemám

zelí

Pro mě je velmi drahé. Ale to proto, že ani nevím kdo to je. Kdybych chtěl jít na konzert tak takovéto drobné obětuji.

jáára

do prahy by to stálo míň, ale taky tak 2k pro jednoho