kukulicka

Je to dobrý dárek?

Koupila jsem mamince dárek. Je to řetízek. Je to dobrý dárek?

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to je pro maminku opravdu krásný dárek. Bude mít velkou radost ! 🙂

Další odpovědi
ivzez

Na takovou otázku se nedá jednoznačně odpovědět.
Nikdo z nás tvou maminku nezná,
nevíme, jestli má ráda šperky ani jestli je nosí.

Pokud ano, mohl by řetízek být vhodným dárkem.

Hamon

Nejde o to co davas a kolik to stalo. Dulezitejsi je proc to davas. Kdyz das k vanocum velky dar z povinnosti, nemusi udelat takovou radost, jako nejaka drobnost, kterou obdarovany neceka (protoze neni k darku zadny oficialni duvod).