mosoj

Je to dobré úsporné opatření ?

Karolina Peake prý bude nový ministr obrany. Vykašle se na Gripeny a nakoupí od indiánů píky !
Několik ministerstev se sloučí v jedno velké a povede ho Kuba !!
Kdo bude proboha presidentem a jak se budeme jmenovat ? Snad ne kocour v botách !

Odpovědi
pusinka50

No jestli povede Kuba naše sloučené ministerstvo, tak se nemusíme starat, jak se budeme jmenovat, oni Kubánci už něco vymyslí. Peake se rozhodla udělat závratnou karieru, tak pevně věřím, že taky brzy závratně spadne na h.bu, ježíš, jaký hova-iny jí padaj z pusy, ta může řídit leda tak ministerstvo zemědělství s jedním velkým prasečincem.
Doufám, že toto nikdo nebude pokládat za urážlivou odpověď, myslím faktický prasečinec s vepři, prasnicemi a selátkami.