Michal

Je to dobrá věc být rybářem?

Vše kolem je drahé.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Přesně jak napsala roxy, je to super hobby. Je to důvod k relaxaci, taky to člověka naučí trpělivosti. Ve více lidech to zase bývá dobrá zábava i když se nic nechytí (občas mi přijde, že o tom rybaření ani neni).

Pokud Vás trápí vyšší náklady – nemusí, vše se dá sehnat, třeba použité/jako nové. Koukněte třeba na Aukro.cz, nebo na Hyperinzerce.cz, určitě něco najdete, co by jinak stálo 2× tolik.

Další odpovědi
ten který je

Já už spíše patřím mezi rybáře které má ČRS nejraději.Platím každoročně novou povolenku a členský příspěvek ale na ryby se dostanu možná jen o dovolené a když něco ulovím,jde to zpět do vody.Přesto není nic krásnějšího než východ slunce u řeky či rybníka.

roxy52

Rybařina ale taky není nejlevnější.Teda pokud nebudete používat pytlačku.Jinak to,myslím,je dobrá věc.Hlavně že se dá u toho ,,vypnout",a je klid a ticho.

nabubindes

určitě pro někoho ANO! já neumím čekat! věci které nemohu ovlivnit a záleží na náhodě jsou pro mně nepřípustné, nemožné, neakceptovatelné!