Avatar uživatele
Michal

Je to dobrá věc být rybářem?

Vše kolem je drahé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pekynka, PostApMan před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Přesně jak napsala roxy, je to super hobby. Je to důvod k relaxaci, taky to člověka naučí trpělivosti. Ve více lidech to zase bývá dobrá zábava i když se nic nechytí (občas mi přijde, že o tom rybaření ani neni).

Pokud Vás trápí vyšší náklady – nemusí, vše se dá sehnat, třeba použité/jako nové. Koukněte třeba na Aukro.cz, nebo na Hyperinzerce.cz, určitě něco najdete, co by jinak stálo 2× tolik.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já už spíše patřím mezi rybáře které má ČRS nejraději.Platím každoročně novou povolenku a členský příspěvek ale na ryby se dostanu možná jen o dovolené a když něco ulovím,jde to zpět do vody.Přesto není nic krásnějšího než východ slunce u řeky či rybníka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Rybařina ale taky není nejlevnější.Teda pokud nebudete používat pytlačku.Jinak to,myslím,je dobrá věc.Hlavně že se dá u toho ,,vypnout",a je klid a ticho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nabubindes

určitě pro někoho ANO! já neumím čekat! věci které nemohu ovlivnit a záleží na náhodě jsou pro mně nepřípustné, nemožné, neakceptovatelné!

před 5001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby