verunka483

Je to divné?

Je divné, když chce holka ve 14 zhubnout a přitom má 50 kg ?? a… JAK? díky.....
Doplňuji:
výška – 165

Nejlepší odpověď
Ella

jak si vysoká?
na tvůj věk je to obvyklá váha, neměla bys mít potřebu hubnout, jako cvičení stačí tělocvik ve škole.

Na starosti s váhou, dietami a hubnutím budeš mít dost času až budeš starší… pak to budeš řešit celý život :)

na svoji výšku máš dokonce podváhu!!!
http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=165&BMI_V­aha=50&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

Další odpovědi
Michal Kole

Hlavně zálěží také na výšce. je rozdíl, kdžy má holka 2 metry a váží 50 kg, tak má podváhu nebo když má holka 1,20 a váží 50 kg – pak je obézní

Pomelo74

Jestli máš problémy se špeky a různým povislým svalstvem,nemusíš nějak drasticky hubnout stačí si třeba 3 krát týdně hodinu zaposilovat ,prostě dělat nějaký pohyb a taky upravit jídelníček .Uvidíš že tvoje postava se zpevní a už nebudeš mít potřebu hubnout :)

Lilly

Ne vůbec to není divný..pravidelně jíst a cvičit
třeba snídat objedvat a večeřet musíš pravidelně nemůžeš dneska snídat v 7hod a zítra v 10hod musíš pravidelně