Je to dilema

Co se tyce krasy u cloveka.Vidim to tak,ze krasa je uvnitr cloveka,a ze krasa okouzli vnejsek osobnosti.Mate jiny nazor?Dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ale, pánové přiznejme si objektivně, že při prvních kontaktech jsme daleko vstřícnější nejen ke krásné ženě, ale i sympatickému muži. Mimochodem jsem si vzpoměl na text z knihy pánů Zikmunda a Hanzelky, když kdysi cestovali po černé Africe. Podle nich se docela pobavili, jestliže tamní obyvatelé na adresu některých nejmenovaných bělochů jednoznačně konstatovali, že jsou skoro tak hezcí jako oni?!

Další odpovědi:

Zlatý

Také se říká že krása je pomíjivá ale to už je pevný řád proti kterému nikdo z nás nic nezmůže.To se týká všeho živého,nejenom lidí.

Bronzový

Ano, pravá krása je uvnitř. Bohužel psychika člověka je složitá. Hodně dáme na první dojem, a to je právě zevnějšek. Je to pokrytecké a většina normálních lidí by se za to styděla. Problém je to, že je to zcela podvědomé, člověk ani neví, že je takto ovlivněn.

Znám a nebudu jistě sám, pár lidí,kteří jsou poměrně oškliví,a to zvenku i uvnitř.Nebo obráceně?

Pokročilý

Pardon za nemístnou poznámku, ale to říct musím: Vnitřní krása je sice nádherná věc (a já vím o čem mluvím, sám už jsem 5 let zamilovaný), ale erekci chlap neporučí.

Zdroj: infant.blog.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.