Je to dilema

Co se tyce krasy u cloveka.Vidim to tak,ze krasa je uvnitr cloveka,a ze krasa okouzli vnejsek osobnosti.Mate jiny nazor?Dik

Nejlepší odpověď
dudu

ale, pánové přiznejme si objektivně, že při prvních kontaktech jsme daleko vstřícnější nejen ke krásné ženě, ale i sympatickému muži. Mimochodem jsem si vzpoměl na text z knihy pánů Zikmunda a Hanzelky, když kdysi cestovali po černé Africe. Podle nich se docela pobavili, jestliže tamní obyvatelé na adresu některých nejmenovaných bělochů jednoznačně konstatovali, že jsou skoro tak hezcí jako oni?!

Další odpovědi
ten který je

Také se říká že krása je pomíjivá ale to už je pevný řád proti kterému nikdo z nás nic nezmůže.To se týká všeho živého,nejenom li­dí.

GangstaHelper

Ano, pravá krása je uvnitř. Bohužel psychika člověka je složitá. Hodně dáme na první dojem, a to je právě zevnějšek. Je to pokrytecké a většina normálních lidí by se za to styděla. Problém je to, že je to zcela podvědomé, člověk ani neví, že je takto ovlivněn.

anonym

Znám a nebudu jistě sám, pár lidí,kteří jsou poměrně oškliví,a to zvenku i uvnitř.Nebo obráceně?

infant

Pardon za nemístnou poznámku, ale to říct musím: Vnitřní krása je sice nádherná věc (a já vím o čem mluvím, sám už jsem 5 let zamilovaný), ale erekci chlap neporučí.

Zdroj: infant.blog.cz