Kelt

Je to, co je ve filmu, reálně možné?

V itaslkém seriálu Chobotnice se podaří utéct jednomu věžni z vězení, přitom klíče zůstaly v zámku, někdo otevřel všechny dveře z druhé strany. Je to vůbec možné, aby se daly otevřít dveře, i když bude klíč z druhé strany, aby tam nebyly žádné stopy a dveře byly neporušené?

Nejlepší odpověď
zjentek

tak to je divný ..zase ale musím přiznat, že v mým životě jsou možný věci, které jsem ani v žádným filmu neviděl

Další odpovědi
klumprt

Přijde na to, co je to za zámky a jestli klíč v zámku je pootočený nebo jen zasunutý.

anonym

A jéje,to je dnes,ale binec v tom zcénáři – možné je lecos i hybridizace.