talka

Je to chlubení, když někomo sdělím, že mi byl uveřejněn článek-je to hřích proti pýše ?

Mám s tím dost problém!

Nejlepší odpověď
anonym

Je to chlubení…?
Otázkou ´působení´ takového sdělení navenek je, jak to sděluješ, komu to sděluješ.
A otázkou působení na tebe je, o co reálně se jedná, nakolik jsou tvé radostné pocity v souladu s chápanou realitou.
___
Jaký s tím máš problém?

Další odpovědi
Emefej

Proč by to měl být hřích? Pokud je článek kvalitní a v respektovaném médiu, tak na tom není vůbec nic hříšného.

marci1

Ne. Když něco takového někomu sdělím, tak spíše očekávám, že se mnou bude sdílet mou radost z toho, že se mi to podařilo. 🙂