kubísek

Je těžké se v dnešní době dostat k hasičům ?

Nejlepší odpověď
Drap

K dobrovolným tě vezmou hned. K profesionálním musíš mít maturitu, absolvovat přijímací řízení a testy. Potom ještě musí mít právě volné místo.
Doplňuji:
Přečti si starší odpovědi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-clovek-chce-byt-hasicem-a-nema-stredni-skolu-pozarni-ale-treba-podnikatelskou-a-jine-muze-se-stat-hasicem

Další odpovědi
honza19hk

zíležéí na tom zda K JSDH nebo HZS. to je velký rozdím. K dobráků to problém není pokud je velitel ochoten nabírat nové členy. (taky jsem u JSDH- JPO 3 výjezd do 3min.) . K HZS to je složitější, krom maturity, což až takový probém není jsou problémem pro mnoho lidí fyzická zdatnost ( při žádosti se dělají testy a nejsou lehký.)
Psychotesty ani problém nejsou,pokud nejsi nějaký psychopat.
Nejtěžší jsou ty testy fyzické zdatnosi.Pokud to splníš není problém a vezmou tě, hodnost a postavení si ale musíš vysloužit,ostatně u dobráků ale taky.
Doplňuji:
no fuj, takovejch chyb, psal jsem to v bagru, takže sorry.

anonym

To si musíš nejdříve promyslet a koukni sem:
http://www.hzscr­.cz/kariera.as­px

klumprt

Jestli jsi hloupý, slabý nebo nemocný tak jo.
Jestli jsi chytrý, silný a zdravý, tak ani ne.