Marsyas

Je těžké odmaturovat, když nejsem úplně blbej?

Příští středu jdu k ústní, státní byly primitivní až to bolelo a v oboru (OŽP, biologie), se docela dost vyznám. Mám svaťák a přijde mi, že když to přede mnou dali takový kokoti, musim to dát taky.

Nejlepší odpověď
marci1

Jestli nejste blbý, tak odmaturovat není těžké. Asi jste to chtěl vidět černém na bílém.

Další odpovědi
terry

Jestli odmaturovali všichni ti kokoti a někteří ještě půjdou na VŠ, pak doufám, že až z nich budou doktoři, nebo budou projektovat baráky nebo mosty, že už tu nebudu.

zjentek

tvůj přístup není nijak ojedinělý- oni jsou kokoti, ale já rozhodně ne ..co se tak dívám, tak identicky totéž si myslí každý kokot..a že jich je! Už se v nich těžko vyznat a těším se, až díky nefunkčnímu vzdělávacímu systému budeš ty a tvoje maturita někde na pozici, kde to bude ovlivňovat mě, protože to budeš další z těch typicky nevstřícných a arogantních adeptů, které si pak já přetahuji přes přepážku pěkně pod sebe, ať se jim trošku scvrkne pytlik ,)

Funna

co to je nejsem úplně blbej?…když se podívám, co se učí děcka dneska a co jsme se před 20 lety učili my…tak sorry, jste blbí skoro všichni, protože úroveň dnešního vzdělání nestojí za nic…a tomu jsou přímo úměrné znalosti dětí…a státní MUSÍ být stupidní, protože je musí udělat i děcka z učňáku…ne jen ty z gymplu a podobných škol…

RyuzakiKate

Taky příští středu? A taky biologie? Hele, já si myslím, že i kdybych se neučila vůbec, tak to udělám, ale nechci to mít „jen tak tak“, přišla bych si po tý dřině blbě, vyčítala bych si to a ještě by na mě měli kecy… Hlavní pro mě je, že konečně vypadnu z toho ústavu a ty ksichty snad už nikdy neuvidím :)