Avatar uživatele
tanyny

Je těžké naučit se nandavat a vyndavat kontaktní čočky?

Chtěla bych si pořídit kontaktní čočky, ale bojím si šahat do očí. Dá se to naučit a zvyknout si na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Je to lehké a časem to přejde v obyčejnou rutinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Je to lehké. Do „očí“ si úplně přímo nesaháš. Oko zaměříš pohledem do strany nahoru a „saháš“ si tak „jen“ na bělmo. Zkus si to teď před zrcátkem sahnout si na bělmo oka a uvidíš, že ti to nijak nevadí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Krejcík

Vůbec nic na tom není, já to dělám úplně automaticky.. asi jako když si koupíš nové boty a každé ráno si je obouváš (divnej příklad :D)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honzovo

Pro každého je to různě náročné. Mám kamaráda, co si je nasazoval 20 minut a stejně nezvítězil a odradilo ho to od dalšího používání, ale zase naopak mám kamarády, co jim to nešlo a nyní je to otázky doslova pár okamžiků 🙂. Je to tedy hodně o zvyku a ze začátku trpělivosti. Přikládám odkaz na zajímavý článek, kde jsou popsány nějaké zkušenosti s nasazováním čo­ček.

Zdroj: http://www.va­secocky.cz/apli­kace-kontaktnich-cocek-na-vlastni-kuzi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkíííí

Ze začátku se to může zdá jako nemožné. Po čase se zas trapně jednoduché ;) Prostě si zvykneš, naučíš se to. Netřeba se strachovat :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek