Ňuňík Kikík

Je těžké naučit se hrát na kytaru, když sám hrajete na dva hudební nástroje a na jeden se dost dobře učíte hrát? Tipy?

Odpovědi
Nazdar Bazar

Určitě není, vím to z vlastní zkušenosti. Krom toho být multiinstrumen­talista se cení.

pondělí

Pan Brabec o sobě říká,že se mu podařilo začít ovládat kytaru za několik hodin,ale také dodává,že jen vyluzoval zvuky,které byly sice poslouchatelné
Ale skutečně umět hrát trvá několik let.S denním cvičením šest hodin
Je to jako ze všim,jde o talent a také důvod na co to člověk bude potřebovat