Miroslavst

Je tetování zdraví škodlivé?

Jak moc je tetování škodlivé a přináší nějaká rizika?

Šli byste do toho?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/229993-novy-web-nabizi-za-vytetovani-reklamy-na-celo-200-tisic-korun.html

Kde se mám hlásit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Každopádně můžeš chytnout nějakou infekci, pokud se nebude tetovat sterilně

Další odpovědi
SajmonModer

Hodně záleží na té jehle, jestli je pořádně očištená …

iceT

No co su,pako?Jako reklamu jinde na těle snad ano,ale na čele?To si tam rovnou můžu nechat napsat Jsem debil.
Tak nějak podobně dopadl jakýsi človíček,co kdesi cosi viděl,slyšel-nějaký moderátor vyhlásil odměnu xxx dolarů,pokud si na čelo nechá vytetovat název toho pořadu,borec to udělal a dostal kulový,protože ten moderátor mu pak řekl,že to myslel v legraci.

Jinak tetování je nakažlivé v tom smyslu,že pokud si necháš udělat jedno,tak si necháš udělat další a pak ale může jeden vypadat třeba takhle,nebo ještě hůř.
http://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http://www­.files.mike82­.cz/files/ske­leton-tattoo-001.jpg&imgre­furl=http://tpex­x.webnode.cz/new­s/drsny-chlapik-s-drsnym-tetovanim/&us­g=__Rgv5yp7OAM9HiW­K6Xexeg_bonZQ=&h=666&w=­500&sz=56&hl=cs&star­t=255&zoom=1&tbnid=K­Mc1EyDGtQ2JHM:&tbn­h=164&tbnw=123&e­i=TtmcTc_gE4L-4waLge2bCA&prev=­/search%3Fq%3Dte­tov%25C3%25A1n%25C3%25AD­%26hl%3Dcs%26sa%3DX%26rl­z%3D1C1DVCB_en­CZ356%26biw%3D1280%26bih­%3D673%26tbm%3Dis­ch1%2C6568&chk=sbg&it­bs=1&iact=hc&vpx=133­&vpy=228&dur=1472&hov­h=259&hovw=194&tx=111­&ty=113&oei=SdmcTb2aF4­eGswby6fj1BQ&p­age=13&ndsp=2­2&ved=1t:429,r:0,s:255&b­iw=1280&bih=673

Já...

Není škodlivé, zdravotní rizika nepřináší a nešel bych do toho.

Pro „iceT“: Souhlasím s vámi, až na jednu věc, a sice to, že když si nechá vytetovat na čelo „JSEM DEBIL“, tak za to nedostane ani vindru…

Džuls

Ja osobne mám tetovanie, nie veľké, len takémo malého delfína na predlaktí, ale plánujem ešte jedno- nejaký nápis, práve hľadám niečo vhodné. Ale určite si to dám na také miesto, kde to môžem kedykoľvek zakryť- či už kvôli práci, alebo inej udalosti, kde sa jednoducho nehodí. Čo sa týka škodlivosti tetovania, tak s tým nemám žiaden problém, keďže moje mi robili v jednom kvalitnom štúdiu, kde mi aj poskytli maste na následne ošetrovanie tetovania.

ivuskach

Do toho bych nešla ani za milion!!!! Představa, že za x let vodíš děti do školky se značkou pneumatik na hlavě… Nevím, jestli je to směšné nebo smutné, že do toho někdo jde…

BandiOl

Podle čínské medicíny má každý vpich význam. Můžete si narušit některý meridián. Mladý organismus to vydrží a dokáže s tím bojovat, ale všichni stárneme…
A s tou reklamou? Je to neověřená zpráva. Pak Vás to může hodně mrzet.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi