Shrimp

Je tetování cítit? (pocitově)

Samozřejmě ne čichem, ale spíše jednak na hmat, jako na dotek od sebe i cizí osoby, tak i jestli prostě víte, „že ho tam máte“. Zvlášťe pak u velký ch tetováních, jako třeba rukáv nebo záda. Když tak můžete přidat nebo poslat na mail fotku, jak to z úhlu vypadá. Děkuji moc.

Odpovědi
HZK

Mám nad levým prsem R+ kříž a pocity? Když to na mě kreslil, pohoda. Jelikož je to jehla, pálí, někdy bolí, záleží jak tlustá je kůže. Pokud nejste psychicky plně v klidu, může z té podrážděné kůže téct více krve, ale nevadí to. Po ukonče¨ní se to něčím maže, přikryje. Doma sudáte, lehce umyjete mýdlem pak cca 10 pravidelně mažete tenkou vrstvou Bepanthenolu. Jinak po 14 dnech už to není cítit, strupy opadají. pokud je potřeba, po měsíci je možno doladit.

Warbandák

Co to je za blbost pro pána!?

nanif

na všechny otázky ne, vyjma prudkýho slunce, jak je tam ta černá barva, tak to trochu víc pálí, než jiný místa. fotky tetování si najdi sám…