NemámSeRád

Je test na rybařský lístek na zaškrtávání?

A na co se v něm budou nejčastěji ptát?

Odpovědi
anonym

Budou se ptá na všechno ,co se kolem ryb týče,musíš mít znalosti,abys pak nechytl třeba zlatou rybku a nevěděl kam ji do ryb.lístku vepsat.
http://www.ryb­svaz.cz/?page=tes­t_rybarskych_zna­losti
Doplňuji:
Někde stačí jen peníze:
http://www.na­sepenize.cz/ry­barsky-listek-bude-nove-bez-zkousek-a-cekani-staci-zaplatit-11582

Emefej

Na co se vlastně ptáš? Na rybářský lístek nebo na povolenku? Rybářský lístek se prodává a vždy prodával na Obecním úřadě (dříve MNV). Rybáři s prodejem rybářského lístku nemají a nikdy neměli nic společného. Pro získání rybářského loístku se nikdy nedělaly a nedělají žádné zkoušky.

Jiná situace je s povolenkou, ale na tu se neptáš.

Lamalam

Ne, žádné zkoušky se při koupi rybářského lístku nedělají. Vstupní test znalostí se dělá při vstupu do rybářského svazu. Aby ti na úřadu prodali rybářský lístek, musíš být členem ryb. svazu.

jirkajirka

Doplním jen k Jugarovi.Při následné kontrole od rybářské stráže při chytání ryb můžeš přijit o povolenku nebo dostat pořádnou pokutu.Samozřejmě jen při nedodržení rybářských podmínek.A věř že kontroly jsou přísné.Tak,že jestli něco ošulíš následně se Ti to nevyplatí.

Celander

Ano. Pochopil jsem co myslíš dělal jsem je před týdnem.

Emefej

jugar, jirkajirka > hoši, máte v tom zmatek. Pletete si Rybářský lístek s povolenkou.