Je tento způsob bodování poněkud nevhodný?

Proběhla změna v systému bodování nyní bude možno bodovat jen 5 body každý den..
-
Pokud odpovídající vyčerpá svůj denní limit, tak jeho odpověď se nemusí dostat na vyšší příčku. Může dojít ke zmatení tazatele. Správná odpověď může být úplně dole. Z logiky mi to nejde do hlavy.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Bodování má jen orientační charater, nikterak nevyjadřuje kvalitu či fundovanost odpovědí. S úrovní odpovědí nijak nesouvisí.

Další odpovědi
Drap

Logiku vynech. I velký počet biodů o odpovědi nevyjadřuje její kvalitu. Každý si to musí umět přebrat

briketka10

také mi to vadí, ale co se dá dělat já je dělím
podle uživatelů, které mám ve svém streamu
a k nim se připlete i pár dalších co nemám ve
svých kontaktech, tak taky obdrží bodík :)
samozřejmě, že ten bod dostanou i z hlavní
strany, když odpovím na otázku :)

anonym

Proč nejmenujete ty navzájem se nominující? Já vidím beer a www, kteří tak činí! A co vy?

zzzzz

Souhlasím s tebou, jsou tady lidé, kteří odpovídají hodně a ve většině případů opravdu kvalitně.

Nebudu ho jmenovat, ale zrovna jsem mu chtěla dát 3 body a nemám, pro dnešek vyčerpáno. ☹

Někdo jiný, také nebudu jmenovat, tady odpoví maximálně 5× denně a těch 5 bodů dostane od svého „kamaráda“

Takže když si to tak logicky propočítám, tak se vyplatí napsat jen 5 odpovědí. Nejde o to, že za ně člověk nedostane body, jde o to, že v profilu bude mít nízké % ohodnocených otázek a tak i když vlastně odpověděl hodně krát dobře, bude to vypadat že mlel samé nesmysly. ☹

NikkiHeat

Mojí odpověď smázli…tak nevím co si o tom myslet.

anonym

proto je lepší chvíli čekat, než bude odpovědí víc a pak se rozhodnout

briketka10

barbakane

tys to uhádl a nebylo to tak těžký có :))

anonym

To se dá uhádnout ? 🙂

briketka10

barbakane
vědí to tu všichni kromě
nově příchozích myslím :)

briketka10

také nebudu jmenovat, každý ví o kom píšu,
nominace dvou uživatelů navzájem za každou
kravinku za každou cenu to se někdy popadám
opravdu za břicho, jak se tomu fakt směju :))

zzzzz

To já se nesměju .-DDD
vždy když na to narazím, tak hned nominuji někoho jiného (kohokoliv jiného) a pak doufám, že na to narazí i někdo jiný a tomu mému nominovanému dá také nominaci, a tím jim je ta jejich nesmyslná nominace vlastně k ničemu:-)))

briketka10

😁