Je tento registr věrohodný a právoplatný ?Registr-dluzniku.cz

Bylo nám vytvořeno dočasné potvrzení o bezdlužnosti z výše uvedené internetové adresy, Je to právoplatné. Bude nám certifikát něco platný

Nejlepší odpověď
anonym

Ty oficialni bych hledal tady http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Registr_dlu%C5%BE­n%C3%ADk%C5%AF?was­Redirected=true

Další odpovědi
ReHu

Nee, tento registr pouze čerpá z jiných zdrojů a mám zprávy, že např.v bance byl evidován nějaký starý malý dluh a v registu dlužníků evidován nebyl.