Avatar uživatele
Tobbynka

Je tento program freeware nebo se ho musí zaplatit?

Dobrý večer, mám doma notebook Acer s operačním systémem Windows 8.1 a potřebovala bych si stáhnout program pro webovou kameru. Nejvíce by mi vyhovoval Microsoft LifeCam a na internetu jsem našla tuto stránku, kde si můžu pravděpodobně ten program stáhnout. Je to určené pro Windows 8, takže je to v pohodě až na jeden háček. Nevím, jestli je to zadarmo (freeware) nebo se to musí zaplatit. Co si o tom myslíte? Mám celkem strach, že to po mě bude chtít později peníze. Děkuji za radu.

Zde je odkaz na tu stránku: http://www.mi­crosoft.com/har­dware/cs-cz/d/lifecam-hd-6000-for-notebooks

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Vzhľadom na absenciu ceny na uvedenej stránke sa jedná o freeware, software ku konkrétnemu ms hardware – LifeCam-HD-3000
Doplňuji:
Vždy než niečo nainštalujete, vyhľadajte si k tomu čo najviac informácií, najlepšie priamo zo zdroja. Ale neuškodí pozrieť aj fóra k danému software.
Freeware veľakrát býva bezplatným, ale očesaným (zbaveným určitých funkcii) shareware (platenej plne funkčnej verzii).

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
McArthur

Freeware to není, ale zároveň si ho samostatně nemůžete koupit. Program je určen jen pro majitele webkamery se značkou Microsoft, a ta určitě v notebooku Acer nainstalovaná není. Pokud tedy program chcete, kupte si webkameru Microsoft a program LifeCam k ní dostanete „zdarma“.

Dodatek: S kamerami jiných značek ten program pracovat na 99,9 % nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tobbynka

Led: Takže je to zadarmo?

před 3316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

freeware znamená bezplatne. Pozerala som aj na iných stránkach tento program bol uvedený ako freeware
https://2ra5-downloads.phpnu­ke.org/en/c205800­/microsoft-lifecam-vx-1000
Pozor Microsoft LifeCam Cinema je už platený

před 3316 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek