Pokročilý

Je tento program freeware nebo se ho musí zaplatit?

Dobrý večer, mám doma notebook Acer s operačním systémem Windows 8.1 a potřebovala bych si stáhnout program pro webovou kameru. Nejvíce by mi vyhovoval Microsoft LifeCam a na internetu jsem našla tuto stránku, kde si můžu pravděpodobně ten program stáhnout. Je to určené pro Windows 8, takže je to v pohodě až na jeden háček. Nevím, jestli je to zadarmo (freeware) nebo se to musí zaplatit. Co si o tom myslíte? Mám celkem strach, že to po mě bude chtít později peníze. Děkuji za radu.

Zde je odkaz na tu stránku: http://www.microsoft.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzhľadom na absenciu ceny na uvedenej stránke sa jedná o freeware, software ku konkrétnemu ms hardware - LifeCam-HD-3000
Doplňuji:
Vždy než niečo nainštalujete, vyhľadajte si k tomu čo najviac informácií, najlepšie priamo zo zdroja. Ale neuškodí pozrieť aj fóra k danému software.
Freeware veľakrát býva bezplatným, ale očesaným (zbaveným určitých funkcii) shareware (platenej plne funkčnej verzii).

Další odpovědi:

Bronzový

Freeware to není, ale zároveň si ho samostatně nemůžete koupit. Program je určen jen pro majitele webkamery se značkou Microsoft, a ta určitě v notebooku Acer nainstalovaná není. Pokud tedy program chcete, kupte si webkameru Microsoft a program LifeCam k ní dostanete "zdarma".

Dodatek: S kamerami jiných značek ten program pracovat na 99,9 % nebude.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Tobbynka

Led: Takže je to zadarmo?

Zlatý

led

freeware znamená bezplatne. Pozerala som aj na iných stránkach tento program bol uvedený ako freeware
https://2ra5-downloads.phpnuke .org/…
Pozor Microsoft LifeCam Cinema je už platený

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.