Biky

Je tento notebook vhodný?

Chtěla bych si koupit tento notebook: http://notebo­oky.heureka.cz/so­ny-vaio-sve1512e6ew/ V noteboocích se moc nevyznám, takže bych chtěla poradit. Nic speciálního nevyžaduji, hlavně aby jsem na něm rozjela internet, programy jako World, PowerPoint, malování, photoshop, webcammax, Skype a podobně.. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Je mi 14 let, a notebook používám denně, na internet, na prezentace a psaní ve Wordu (kniha).

Nejlepší odpověď
brillant

v odkazu co jsi dala jsou také recenze, tak si je pročti a uvidíš sama zda bude vyhovovat tomu co požaduješ.

Další odpovědi
Michal Kole

Naprosto v pohodě

Děda Louda

Touto volbou chybu neuděláš. Určitě splní všechna tvá očekávání ke spokojenosti.

slad08

Víc než v pohodě. Stačil by ti klidně nějaký levnější.