J.Mecir

Je tento fotoaparát dobrý? Nikon Coolpix S6500

POtřeboval bych si koupit fotoaparát, nejlépe do těch 3500 a takhle, ale aby to mělo dobrý zoom a dobře fotilo. Potřebuju ho na focení spíše měst a přírody.

Nejlepší odpověď
www

Ano, zcela postačí. Na použití zoomu bych ještě přikoupil stativ, čím větší přiblížení, tím větší problém udržet aparát.
Zkušenost
Doplňuji:
Používat výlučně optický zoom, digitální je totiž až na výjimky zbytečný.

Další odpovědi
Lamalam

Dnešní kompakty v ceně do 3500 Kč jsou zhruba stejné, zásadní rozdíl v nich nebude. Vyber si co se ti líbí. Pokud to s focením přírody myslíš vážně, tak si jednou budeš nucen pořídit zrcadlovku.