Je tento 3,5 Jack profi?

Tenhle stál 68 Korun.
http://img.na­dapenny.com/t20/102­51/nadap085807375­460237.jpg
Když jsem se ptal na ten nejlepší, prodavač mě doporučil za 28,– ale část je z černé umělé hmoty.

Nejlepší odpověď
led

celokovový je pevnejší používa sa na „ťažšie“ (hrubšie) káble
ten umelohmotový je na „ľahké“ káble (tenšie) – sluchátka
prenosovou kvalitou sú rovnaké

Další odpovědi
Marsyas

Na jacku je potřeba mít nevodivě oddělené oba kanály a zem, takže nějaká ta umělá hmota tam bude proti zkratu, jinak moc nevadí když nebudeš konektor moc zatěžovat… Taky záleží na tom, jaká ta část je z umělé hmoty, jestli je to krytka, je to moc drahý a existují i lepší varianty…