nelka1995

Je tenhle notas dobry ?

LENOVO IdeaPad S10–3
Displej: 10.1'' 1024×600 lesklý + LED podsvícení 0.3Mpx integrovaná webkamera Procesor: Intel® Atom™ Processor N455, 1.66 GHz Paměť : 1GB DDR3 667 (max.2GB) Disk: 250G Grafická karta: Intel Graphics Media Accelerator 3150 Optická mechanika: ne Síť: 10/100 Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n Porty: 3 x USB 2.0, 4 in 1 čtečka karet (SD/MMC/MS/MS Pro), RJ45,mikrofon, stereo sluchátka, Operační Systém: Microsoft Windows 7 Starter Edition EN/CZ/SK Baterie: 3 Cell, Hmotnost: 1,1 Kg Rozměry: 268×168×16mm

Potřebovala bych ho na nějaké to programovaní v pspadu, pascalu, pozdeji mozna v jave . a rozjel by mi nejake hry ? needko , mc ? Děkuji moc za rady
Doplňuji:
asi slabý co ? malá ramka

Nejlepší odpověď
Bedy

Ideální netbook pro studenta. Na programování to stačí, na psaní zápisků, tvoření nějakých prezentací nebo obecně kancelářské práce to je dobrý. Též surfování po internetu, nějaké koukání na filmy – ano, není problém, notebook to zvládne 1GB RAM je dostatečný i pro Windows 7 Starter, procesor taky dobrý.

Na hry to úplně není, nějaké nenáročné tituly by to rozjelo, ale netbook a obecně notebooky nejsou úplně stavěné na hraní her.
Herní notebook neexistuje – i když takto označované notebooky jsou sice výkonné, mají pěkný grafický karty, ale prostě to není ono.

Pozn.: Stejný netbook mám i já a jsem s ním spokojený. Doporučuji.

Další odpovědi
anonym

Na programování je to ´ažažaž´, pokud jde o ladění a testování – jak co budeš psát a testovat…
Obecně – slabý CPU, RAMky je (až snad na nějaké speciality) vůči procesoru dost, slabá grafika (na přehrávání videa stačí i HD). Pokud jde o hry – konkrétně neporadím, nehraju.
Co bys ale chtěla od netbooku, nejde ani o průměrný, natož herní notes.