Bronzový

Je tenhle e-shop podvodný? A konkrétně tento výrobek se mi do jejich stránky vůbec nehodí.

http://www.modelobchod.cz/…
Doplňuji:
A co ti píše? Mozilla mi to otevře.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Poškozování ostatních
Není přípustné vkládat odkazy, které vedou na stránky obsahující viry, škodlivé programy, nebo které naruší provoz Odpovědi.cz
Buďte zodpovědní a nepokoušejte se vystupovat klamavě, připisovat si neoprávněné znalosti. Neposkytujte rady a odpovědi, které by mohly někoho poškodit. Nenavádějte k násilí nebo škodlivé činnosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Google chrome mě tam nechce pustit, tak už to důvěry moc nedává

Dr. AXL: A jak se má na e-shop zeptat, když nemůže napsat jeho URL ? Jedině co mě napadá je nenapsat http a www

Zlatý

Google Chrome píše:

Upozornenie: Niečo tu nesedí!
Stránky www.modelobchod.cz obsahujú obsah zo stránok www.pagerank.cz, ktoré sú známe šírením škodlivého softvéru. Ak túto stránku navštívite, váš počítač môže byť infikovaný vírusom.
Systém Google zistil, že ak budete pokračovať, môže byť do vášho počítača nainštalovaný škodlivý softvér. Ak ste tieto stránky navštívili v minulosti alebo im dôverujete, je možné, že boli nedávno cieľom hackerského útoku. Nemali by ste pokračovať. Môžete to znova skúsiť zajtra alebo prejdite na iné stránky.
Hostiteľa domény www.pagerank.cz sme už informovali, že na stránkach sa našiel škodlivý softvér. Viac informácií o problémoch nájdených na stránkach www.pagerank.cz nájdete na stránke diagnostická stránka Safe Browsing (bezpečné prehliadanie) Google.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.