štamgast

Je tenhle e-shop podvodný? A konkrétně tento výrobek se mi do jejich stránky vůbec nehodí.

http://www.mo­delobchod.cz/vy­robek-software_demo­lition_company-id-194629
Doplňuji:
A co ti píše? Mozilla mi to otevře.

Nejlepší odpověď
anonym

Poškozování ostatních
Není přípustné vkládat odkazy, které vedou na stránky obsahující viry, škodlivé programy, nebo které naruší provoz Odpovědi.cz
Buďte zodpovědní a nepokoušejte se vystupovat klamavě, připisovat si neoprávněné znalosti. Neposkytujte rady a odpovědi, které by mohly někoho poškodit. Nenavádějte k násilí nebo škodlivé činnosti.

Další odpovědi
Michal Kole

Google chrome mě tam nechce pustit, tak už to důvěry moc nedává

Dr. AXL: A jak se má na e-shop zeptat, když nemůže napsat jeho URL ? Jedině co mě napadá je nenapsat http a www

led

Google Chrome píše:

Upozornenie: Niečo tu nesedí!
Stránky www.modelobchod.cz obsahujú obsah zo stránok www.pagerank.cz, ktoré sú známe šírením škodlivého softvéru. Ak túto stránku navštívite, váš počítač môže byť infikovaný vírusom.
Systém Google zistil, že ak budete pokračovať, môže byť do vášho počítača nainštalovaný škodlivý softvér. Ak ste tieto stránky navštívili v minulosti alebo im dôverujete, je možné, že boli nedávno cieľom hackerského útoku. Nemali by ste pokračovať. Môžete to znova skúsiť zajtra alebo prejdite na iné stránky.
Hostiteľa domény www.pagerank.cz sme už informovali, že na stránkach sa našiel škodlivý softvér. Viac informácií o problémoch nájdených na stránkach www.pagerank.cz nájdete na stránke diagnostická stránka Safe Browsing (bezpečné prehliadanie) Google.