Zlatý

Je ten ministr pro lidská práva vůbec normální?

..to teď jako budeme přihlížet, jak homosexuální páry vychovávaj z dítěte plnohodnotného občana? To si dělaj ze seriózních občanů bžundu, né? Málo je cirkusu a cirkusáků?
Doplňuji:
Alesh: svatá slova ..stejně si v ulicích, hledajíc normální maminu, přijdu tak zhruba čtyřprocentní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zní to divně, ale pro ty děti to může být lepší než vyrůstat v dětském domově. ty co projdou děcákama mají život zpackaný z devadesáti procent a u homosexuálů to procento bude zcela jistě o dost nižší. navíc stát který se v děcákách neumí o pořádnou výchovu pořádně postarat bude určitě o to lepším kontrolorem osvojených dětí
Doplňuji:
zejntek-ono když pozorně koukneš jaký ty "normální maminy" dneska jsou tak se těm klukům ani není moc co divit, že zjistí, že jsou homosexuální ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Já nevím, před pár lety jsem to strašně řešil, byl jsem zásadně proti. Od té doby se odhlasovalo takových nesmyslů, které k nám přišly zpravidla z Ameriky či EU, že už jsem na toto tak nějak rezignoval, prostě mě to netankuje. Buzíci se registrují, dělají ty průvody, neustále nás média masírují, jak je to super. Kdejaká pipina má dítě s negrem, Vietnamcem či Arabem. Všude samá tolerance a vzájemnost. Tak proč buzíkům nepovolit adopce? Pak přijdou svatby, protože registrace jim přijde málo. A nakonec se normální běloch bude stydět za to, že je normální a není míšenec. No, a takhle se to bude ještě x desítek let stupňovat a nakonec to dopadne jako ve starověkém Římě, že už to bude všechno takový nesmysl ten svět, že přijde nějaké křesťanství II a nastolí tvrdý řád a bude po prdeli. Nebo se pletu?

Stříbrný

Seriózní občan? Plný zášti, nenávisti, ztrachu z cizích věcí, co si po 8 hodinové šichtě sedne do hospody, vychlastá 5 piv, vyhulí krabičku cigaret, mezitím ponadává na všechny od politiků po podnikatele, dojde domů, zmlátí desetiletého syna, seřve manželku a další den odznova?
Hlavně tedy, že je heterosexuál, to z něho dělá seriózního občana...

Zlatý

možno je sám teplúšik.

:-Q

No právě, začne to adopcemi a skončí to někde ...

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

arygnoc: "teplúšik" je moc roztomilé ..to bych zakázal říkat a zaved bych jiný a hlavně povinný označení ve slovnících, jako třeba hovnocuc atp..

Zlatý

arygnoc

no nechcel som použiť riťojeb.

:-Q

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.