Dismas

Je tělesný trest, když učitel vyždímá na žáka houbu?

Nejlepší odpověď
anonym

On to někdo bere jako trest?Co jsme se ve škole navyváděli věcí a byli potrestaný daleko hůř a nikdy si nikdo nestěžoval.Vždycky jsme věděli, že doma by byl trest horší než ve škole.

Další odpovědi
Rokio

Já si myslím, že ano. Tento trest mi ale nepřijde moc vhodný.

anonym

Copak houbu,ale kdyby ještě vyždímal tu vodu z tý houby ,bylo by to ještě horší.

BANAN93

hm to je trochu divný trest – já jednou sebral o tělocviku holkám míč a vzal sem si ho do klučičí šatny – najednou tam vletěl naštvanej učitel co je suploval – s předloktím jak Pepek námořník a loupnul mi takovej pohlavek až mi upadnul míč na zem, on ho sebral a odešel a bylo vyřízeno :D – Rozhodně mě nenapdalo si jít stěžovat :D