Rokio

Je níže popsaná osoba rychlá, nebo pomalá?

Tato osoba má lehce podprůměrnou rychlost (myslím rychlost konání práce), ale v práci se nefláká a úkoly dělá hned, jakmile je dostane. Když je ale potřeba rychle něco udělat, má s tím problémy. Nicméně práci dělá pořádně a je spolehlivá a trochu zvládá i týmovou práci.

Odpovědi
Bednaricek

Odpověděl jste si sám „Tato osoba má lehce podprůměrnou rychlost“. Jedná se snad o řečnickou otázku? Hezký zbytek dne.

Alesh

Ta osoba je nejspíš taková, jak jsi ji popsal. Do jisté míry to připomíná některé roboty, při určitých činnostech jsou pomalejší než člověk, ale zase fungují přesně a jedou hned a bez přestávek. V mnoha činnostech i přes určitou pomalost dostávají přednost před rychlým ale chybujícím a práci odkládajícím člověkem. Asi takhle, radši bych zaměstnal pečlivého a pomalejšího, než rychlého a nespolehlivého. I když závisí to i na konkrétní činnosti, co by měl v popisu práce.