Lumpo

Je tato informace v dokumentu v odkazu níže pravdivá?

No zase řeším informaci z tohoto dokumentu

https://m.you­tube.com/watch?v=Ro1Xwcd­qdpg

v čase 5:05. Jak říkají, že židovský boltec roste z hlavy a árijský je oddělený. Zajímalo by mě jestli je to s tím boltcem pravda, protože nikde na internetu na stránkách o rasách a typických znaků ras na to nenarazil, a viděl obrázky mnoho rabínů, ktěří mají oddělené.

a naopak nacistů kteří mají přirostlé ( Konrad
Henlein , Rudolf Hess – zástupce ) .
Myslíte si , že si to tvůrci dokumentu o tom boltci vymysleli nebo je to pravda ?

Odpovědi
ivzez

Je to nesmysl.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Tedy čumím. Včera vložena poznámka zmizela, info od admina žádné, že diskusní příspěvek byl odstraněn… to mi hlava nebere.