zzzzz

Je tato chyba způsobená špatným zobrazováním na mém PC, nebo ji vidíte také?

Matesax položil tuto otázku před 4mi hod. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-listy-jsou-vhodne-k-cisteni-zubu-popr-jak-si-alternativne-vycistit-zuby ale u odpovědi na ni mi to píše, že jsou vložené před 325dny.
To je mi nějaké divné, aby se odpovídalo rok předtím, než se položí dotaz.

Tu už se otázky nezamykají?

Nejlepší odpověď
anonym

Všimni si, kdy ji upravil, bylo to před 4-mi hodinami.

Další odpovědi
Drap

Na tu otázku jsem odpovídal zhruba před rokem.

zzzzz

Drápe ja vidím, že si odpovídal před rokem, proto se ptám, zda je to chyba, že se nezamkla, nebo jak to teda je.

zzzzz

No to sem si všimla barbakane, ale ta otázka skooro po roce neníí zamčená??? Už se nezamyká???

anonym

Někdy ji admin, pro nával práce při mazání,
zapomene uzavřít. Jednou jsem vložil podobnou otázku jako ty a záhy byla uzavřená.