dudu

je takový život?

Muž sedí doma a kouká se na televizi, když z kuchyně slyší hlas své manželky:
„co si dáš k večeři miláčku: kuřátko, hovězinku nebo snad jehňátko?“
Muž odpoví: „děkuji dám si kuřátko“.
Z kuchyně se ozve: „Ty si naser, máš tam pomazánku! Já si povídám s naší kočičkou“.

Autor neznámý, ale co Vy na to chlapi??
Doplňuji:
a také tak i tak, naše drahá děvčata??

Nejlepší odpověď
kropitko

sice nejsem chlap,ale nezbývá,než vás chlapy politovat. Co vám to ty ženský,potvory jedny dělaj,kočku maj radši…dobrý,fakt ze života

Další odpovědi
vagra

Autor čeho?Vtipu?Jestli jde o vtip,většina jich má reálný základ v životě.Říká se,že kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi,podle toho usuzuji,že je jeho manželka velký lidumil.
Řešení:zbavit se obou!

anonym

Jaké si to uděláš,takové to máš.

Nuk nuk

Jsem žena, ale být manželem takové dámy, tak bych jí asi hnala a hoooodně rychle. Myslím, že by tu pomzánku měl v několik vteřinách na hlavě.

Na druhou stranu, jestli její manžel takhle vysedává u bedny 24 hodin denně, 365 v roce a nehne brvou, pak to musí být páreček k popukání. To bych pak nehctěla být v kůži ani jednoho z nich.

alexandra

Nevím,co na chlapi,ale ten můj se tomu vůbec nezasmál.Přitom já se řehtala,až mi tekly slzy.Prý to nebylo vůbec vtipné. Že by asi pravda a ne vtip?????

mosoj

Neznám !!!