huxa

Je takový člověk pedofil?

Naprosto si vymyslím někoho cizího, je mu stejně jako mě 16 let, přitahují jej mladé dívky, stejně jako mě, nicméně jej vzrušila a dovedla k ejakulaci jeho (nebo její, neboť to je jen hypoteticky) desetiletá sestra tím, že se spolu lechtali. Jinak má dlouhodobější vztah s již 15 letou dívkou a jeví se zcela normálně, místo dlouhých kabátů nosí džíny, nejezdí v Mercedesu kolem dětských hřišť, nýbrž na kole do blízkých putyk.

Nejlepší odpověď
bolak

V šestnácti je člověk rád, že mu vůbec někdy lehne. Přece když ti na něj sedne včela a tobě se postaví, tak to z tebe taky nedělá zoofila přes blanokřídlí. Todle co tu popisuješ je sice trochu extrém, ale pokud si ta osoba čas od času neupustí, tak se nemůže divit. Já znal člověka, co se vždycky udělal při šplhu na tyči :) To bylo vždycky honem rychle nahoru, a najednou se v půlce zasek, panenky nahoře, v očích bělma a pak už jen pomalu sklouzával ze čtyřmetrový vejšky, sotva se držel…

A teď vysvětluj to učiteli na tělocvik, proč nemůžeš šplhat :)

Další odpovědi
Awe

Začátky jsou těžké…Pravděpodobně není pedofil ale panic co je tak nadržený že se udělá i pří pohledu na prsa :)