Lucimia

Je taková hra normální u vyspělé civilizace?

http://www.su­per.cz/clanek/39649-pet-zacek-otehotnelo-behem-spolecne-sexualni-hry.html
Co si o tom myslíte? Podle mě snad ty „děti“ nemohly mít rozum. A to ani později, když dívky nedostaly menstruace (mohlo jim dojít, co z té hry asi vzešlo), když nic rodičům neřekly. Mám dost 🙂

Nejlepší odpověď
kokoťenko

No,škoda,že se tohle nedělo,když jsem chodil do školy.

Další odpovědi
panenka

Já jsem tento článek četla včera na netu a nestačila jsem se divit.Myslím si že už ty děvčice mohli mít rozum a vědět co se má a co ne.

anonym

Jak to vypadá – vyspělá civilizace?

quentos

taky jsem to četl, docela síla. Možná že na tom nese paradoxně svůj díl viny pro Polsko typické svazování náboženstvím. Děti byly tak sešněrovány a omezovány, že se potřebovaly urvat z řetězu – nehledíce na katastrofální následky…

ten který je

Ale prosím vás,vždyt si jenom hrajou.:-D

roxy52

A je normální u civilizace,že se v 11 letech učí ŠENKÝŘKU? Vidíte to Lucimio.A takhle to končí,nejdřív Šenkýřka a potom těhotensví.Ale to se Vám zdálo naprosto normální(pokud se nepletu).

anonym

Ja take.Ale 14leti az 15leti,by uz meli mit aspon hrstku rozumu-to nejsou deti,ale dnesni vykvet spolecnosti.

ReHu

Také trochu záleží na tom, ve které vyspělé části Polska to bylo. Jsou tam celkově dost věřící a sexuální povědoví – výchova asi chybí.