Avatar uživatele
Lucimia

Je taková hra normální u vyspělé civilizace?

http://www.su­per.cz/clanek/39649-pet-zacek-otehotnelo-behem-spolecne-sexualni-hry.html
Co si o tom myslíte? Podle mě snad ty „děti“ nemohly mít rozum. A to ani později, když dívky nedostaly menstruace (mohlo jim dojít, co z té hry asi vzešlo), když nic rodičům neřekly. Mám dost 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, kokoťenko před 5077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kokoťenko

No,škoda,že se tohle nedělo,když jsem chodil do školy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem tento článek četla včera na netu a nestačila jsem se divit.Myslím si že už ty děvčice mohli mít rozum a vědět co se má a co ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak to vypadá – vyspělá civilizace?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

taky jsem to četl, docela síla. Možná že na tom nese paradoxně svůj díl viny pro Polsko typické svazování náboženstvím. Děti byly tak sešněrovány a omezovány, že se potřebovaly urvat z řetězu – nehledíce na katastrofální následky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ale prosím vás,vždyt si jenom hrajou.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

A je normální u civilizace,že se v 11 letech učí ŠENKÝŘKU? Vidíte to Lucimio.A takhle to končí,nejdřív Šenkýřka a potom těhotensví.Ale to se Vám zdálo naprosto normální(pokud se nepletu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja take.Ale 14leti az 15leti,by uz meli mit aspon hrstku rozumu-to nejsou deti,ale dnesni vykvet spolecnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také trochu záleží na tom, ve které vyspělé části Polska to bylo. Jsou tam celkově dost věřící a sexuální povědoví – výchova asi chybí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek