Avatar uživatele
zjentek

je tak úplně normální, když Japonec demonstrativně pochoduje proti Islámu v Čechách?

..mně to trochu připomělo situaci, když na mě v USA pokřikoval typickej Mexičan v ryze americkým baru v Chicagu polsky: „czešč!“
Doplňuji:
a proč se „u nás“ Okamura snaží o rasový nepokoje? Myslíte, že je placenej „západem“ a to proto, že Čechům by to v Čechách nikdo nevěřil?
A jak to, že mu v jeho aroganci nebrání ani historické „západní atomovky“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SteimlX, anonym před 3344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Myslíš Okamuru??
:-O
Když si o něm budeš chtít ´popovídat´ na zlínsku, pak se dozvíš, že je to „populistickej panák“ – což, myslím, odpovídá…
😉
Nad někým takovým je škoda přemýšlet.
Doplňuji:
Okamura se snaží vytřískat popularitu z čehokoli, co se namane, jakkoli se zviditelnit – je mu totiž jasné, že pokud se to nepodaří, v politice skončil…
Nic neřeší, nic nenabízí…
Podobně ´chvilku´ zaměstnával media Sládek – a kde je mu dneska konec…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Ano, je to normalni. Je normalni, ze u nas muze kdokoli protestovat proti cemukoli.

Ne, neni to normalni. Jestlize je nutne proti necemu protestovat, znamena to, ze je neco spatne.

Tak, a vyber si :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to normální,aspon Okamura je na něco užitečnej,když ti naši
jiní,co jsou nahoře nic neumí a bojí se.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/360355-stovky-lidi-pochodovaly-prahou-proti-islamu.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Japonsko není víra, na druhou stranu si sám plete pojmy „arab“ a „muslim“ a když řekne omylem „arab“, tak mám chuť protestovat proti Japoncům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Je to normálnější, než když arabové demonstrují a vydávají se přitom za Čechy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano je.Co máš proti Japoncům ty rasisto?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„Když politik v Japonsku selže,tak uzná vinu a většinou spáchá z morálního studu harakiri či sepuku a u nás si politici si ve lži libují“

Nechápu co má Okomůra proti Čechům a neustále nás přirovnává k „vyspělejším“ Japoncům?Okomůra má peněz dost a politika je jeho koníček,který ho časem určitě roznese na kopýtkách,už teď zaujímá postoj ultrapravicového extrémisty,nabírá to nádech duševního rasismu?
Doplňuji:
U nás Arabi kritizuje a přitom jim otvírá koridor do Japonska…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jugar, všimni si, že tebou vloženej link, kterej byl pro mě spouštěčem týdle užitečný otázky, už tady je! ..ale nic užitečnýho v tom linku není ;o

před 3344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

doplňuji, že je to reakce na článek o těchto nebožácích, viz link:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/360355-stovky-lidi-pochodovaly-prahou-proti-islamu.html

před 3344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek