zjentek

je tak úplně normální, když Japonec demonstrativně pochoduje proti Islámu v Čechách?

..mně to trochu připomělo situaci, když na mě v USA pokřikoval typickej Mexičan v ryze americkým baru v Chicagu polsky: „czešč!“
Doplňuji:
a proč se „u nás“ Okamura snaží o rasový nepokoje? Myslíte, že je placenej „západem“ a to proto, že Čechům by to v Čechách nikdo nevěřil?
A jak to, že mu v jeho aroganci nebrání ani historické „západní atomovky“?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš Okamuru??
:-O
Když si o něm budeš chtít ´popovídat´ na zlínsku, pak se dozvíš, že je to „populistickej panák“ – což, myslím, odpovídá…
😉
Nad někým takovým je škoda přemýšlet.
Doplňuji:
Okamura se snaží vytřískat popularitu z čehokoli, co se namane, jakkoli se zviditelnit – je mu totiž jasné, že pokud se to nepodaří, v politice skončil…
Nic neřeší, nic nenabízí…
Podobně ´chvilku´ zaměstnával media Sládek – a kde je mu dneska konec…
😉

Další odpovědi
setapouch

Ano, je to normalni. Je normalni, ze u nas muze kdokoli protestovat proti cemukoli.

Ne, neni to normalni. Jestlize je nutne proti necemu protestovat, znamena to, ze je neco spatne.

Tak, a vyber si :D

anonym

Je to normální,aspon Okamura je na něco užitečnej,když ti naši
jiní,co jsou nahoře nic neumí a bojí se.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/360355-stovky-lidi-pochodovaly-prahou-proti-islamu.html

Putin

Japonsko není víra, na druhou stranu si sám plete pojmy „arab“ a „muslim“ a když řekne omylem „arab“, tak mám chuť protestovat proti Japoncům.

jjj123456789

Je to normálnější, než když arabové demonstrují a vydávají se přitom za Čechy.

ten který je

Ano je.Co máš proti Japoncům ty rasisto?

anonym

„Když politik v Japonsku selže,tak uzná vinu a většinou spáchá z morálního studu harakiri či sepuku a u nás si politici si ve lži libují“

Nechápu co má Okomůra proti Čechům a neustále nás přirovnává k „vyspělejším“ Japoncům?Okomůra má peněz dost a politika je jeho koníček,který ho časem určitě roznese na kopýtkách,už teď zaujímá postoj ultrapravicového extrémisty,nabírá to nádech duševního rasismu?
Doplňuji:
U nás Arabi kritizuje a přitom jim otvírá koridor do Japonska…

zjentek

Jugar, všimni si, že tebou vloženej link, kterej byl pro mě spouštěčem týdle užitečný otázky, už tady je! ..ale nic užitečnýho v tom linku není ;o

zjentek

doplňuji, že je to reakce na článek o těchto nebožácích, viz link:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/360355-stovky-lidi-pochodovaly-prahou-proti-islamu.html