Avatar uživatele
anonym

Je tady seriózní uživatel, který by dokázal z obrázků ocenit(ohodnotit cenou) zahradní chatku?

Dal jsem poptávku o zhotovení chatky podle vlastního návrhu a přišly mi 4 nabídky(na další ještě čekám), ale cena za zhotovení je velmi, ale velmi rozdílná, až k neuvěření. Pokud máte takový talent a dokázali byste chatku ohodnotit, byl bych vám vděčen. Použijte interní poštu a já vám zašlu podklady. Díky

Zeptám se tedy jinak. Jakou částku byste dali za takovou chatku, která je v odkaze? http://postim­g.org/image/i­aehshbfl/

P.S. Bolaku, najdi si význam slova seriózní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gecco před 3210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bohužel – tohle neumím (mohl bych to ´ohodnotit´ jen subjektivně) – ale součástí cenové nabídky by měl být i rozpočet, ne? – od toho se dá ´odpíchnout´ vcelku přesně…
😉
____________
No – pominu, že vstupní dveře mohou stát 500,– a i 25.000,–…
😉
Nenatřené, neimpregnované dřevo, nejlevnější OSB, palubky ´na tupo´…
Do dvacky, si myslím, že by ses měl vejít.

Upravil/a: gecco

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Možná že i já jsem seriózní uživatel, záleží na tom co je kořen slova „seriózní“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Nic, spíš to je jak bouda na nářadí. Ale jinak myslím tak do deseti tisíc. Rovněž záleží na opracování dřeva, nátěru atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to jen otázka zjištění cen v okolí a výpočet. Při realizaci podobných staveb doporučuji zbudovat své pomocí. Po nakoupení materiálu a,při průměrné šikovnosti za pomocí alespoň jednoho kamaráda se základním nářaďovým vybavením a časem cca jednoho víkendu se dostaneš obvykle na cenu 30 – 40 % z průměrné ceny běžně nabízené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no tak v týhle fázi stavby ti seriózně říkám, že pokud tu chatku nechceš s tohodle-
https://www.go­ogle.cz/search?q=e­xotick%C3%A9+d%C5­%99evo&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=TAW­hVYZMo-bJA-P7sqgJ&ved=0C­DIQsAQ&biw=1024­&bih=667 ,tak do sto litrů se vejdeš
..a to použitý dřevo má po stavbě ještě pracovat a nebo už raději ně?
..bo za kubík kvalitních KVH ze smrku dáš cirka 18litrů, takže právě proto se ti ty nabídky zřejmě dost lišej ;q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ta „bouda“ je nenatřená, z hoblovaného smrkového dřeva, bez krytiny…

před 3210 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

měl bys aktualizovat Chrome 😉

před 3210 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jáára, -důvod? 🙂

před 3210 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V otázce je cena-rozpočet, jen jsem chtěl vědět názory jiných.

před 3210 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek