Je tady seriózní uživatel, který by dokázal z obrázků ocenit(ohodnotit cenou) zahradní chatku?

Dal jsem poptávku o zhotovení chatky podle vlastního návrhu a přišly mi 4 nabídky(na další ještě čekám), ale cena za zhotovení je velmi, ale velmi rozdílná, až k neuvěření. Pokud máte takový talent a dokázali byste chatku ohodnotit, byl bych vám vděčen. Použijte interní poštu a já vám zašlu podklady. Díky

Zeptám se tedy jinak. Jakou částku byste dali za takovou chatku, která je v odkaze? http://postim­g.org/image/i­aehshbfl/

P.S. Bolaku, najdi si význam slova seriózní.

Nejlepší odpověď
gecco

Bohužel – tohle neumím (mohl bych to ´ohodnotit´ jen subjektivně) – ale součástí cenové nabídky by měl být i rozpočet, ne? – od toho se dá ´odpíchnout´ vcelku přesně…
😉
____________
No – pominu, že vstupní dveře mohou stát 500,– a i 25.000,–…
😉
Nenatřené, neimpregnované dřevo, nejlevnější OSB, palubky ´na tupo´…
Do dvacky, si myslím, že by ses měl vejít.

Další odpovědi
bolak

Možná že i já jsem seriózní uživatel, záleží na tom co je kořen slova „seriózní“.

JájsemRaibek

Nic, spíš to je jak bouda na nářadí. Ale jinak myslím tak do deseti tisíc. Rovněž záleží na opracování dřeva, nátěru atd.

Drap

Je to jen otázka zjištění cen v okolí a výpočet. Při realizaci podobných staveb doporučuji zbudovat své pomocí. Po nakoupení materiálu a,při průměrné šikovnosti za pomocí alespoň jednoho kamaráda se základním nářaďovým vybavením a časem cca jednoho víkendu se dostaneš obvykle na cenu 30 – 40 % z průměrné ceny běžně nabízené.

zjentek

no tak v týhle fázi stavby ti seriózně říkám, že pokud tu chatku nechceš s tohodle-
https://www.go­ogle.cz/search?q=e­xotick%C3%A9+d%C5­%99evo&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=TAW­hVYZMo-bJA-P7sqgJ&ved=0C­DIQsAQ&biw=1024­&bih=667 ,tak do sto litrů se vejdeš
..a to použitý dřevo má po stavbě ještě pracovat a nebo už raději ně?
..bo za kubík kvalitních KVH ze smrku dáš cirka 18litrů, takže právě proto se ti ty nabídky zřejmě dost lišej ;q

anonym

Ta „bouda“ je nenatřená, z hoblovaného smrkového dřeva, bez krytiny…

jáára

měl bys aktualizovat Chrome 😉

anonym

jáára, -důvod? 🙂

anonym

V otázce je cena-rozpočet, jen jsem chtěl vědět názory jiných.