mosoj

Je tady někdo kdo opravdu ví jaká bude sazba DPH v roce 2013 ? Nebo se čeká až na Ježíška ?

Jak někdo v této situaci může napsat že se ceny plynu nemění ?
Když Státní regulační úřad ceny plynu zvýšil a na DPH se nedokáže nikdo shodnout měsíc před koncem roku !!!!! Protože mají starosti kolik 15. platů si mají vyplatit.
Doplňuji:
Vážený Dědo Loudo. Jednou z mnoha omílaných prý svobod je možnost odejít od svého dodavatele energií k jinému, měsíc před zdražením bez dodržení výpovědní lhůty, pokud stávající dodavatel zdraží dodávanou energii. Že to nesleduješ ty, je mně jedno, ale já bych se rád rozhodl ve jménu vydobyté svobody!!!!

Nejlepší odpověď
beer

Sám uvádíš, že se nemohou naši Ó nejmoudřejší v návalu náročné práce shodnout. Počkejme si, nic jiného nám nezbyde.

Další odpovědi
anonym

V úterý PS 4.12.2012 rozhodne o novele zákona o DPH od 1.1.2013, jedná se o ne/schválení návrhů Senátu. Sněmovní tisk http://www.psp­.cz/sqw/histo­rie.sqw?o=6&t=7­33 je tam i zobrazení legislativního postupu v jednoduché grafice. Pak už jen podpis prezidenta do 15 dnů, pokud to nevrátí. Pak nabíhá další lhůta nebo využijí legislativní nouzi a schválí ve zkrácené lhůtě.

Děda Louda

Nemám představu, co tě vede k domněnce, že zrovna tady by to mohl někdo vědět. Tvůj dotaz se tady ocitl omylem, měl směřovat do věštírny.
Doplňuji:
Až se něčeho dopídíš, napiš. Kvalifikovaných odpovědí jsi dostal několik, takže teď je už jen na tobě uplatnit své nezadatelné právo na svobodné rozhodnutí.

Drap

Taky bych to už potřeboval vědět.

Alesh

Neboj, myslím, že se to brzo dozvíš, ten procentní bod ti naprosto vysuší peněženku. Ale buď v klidu, když byl v HydeParku Mládek od socialistů, tak říkal, že když budou vládnou, tak že 21 % sazbu snižovat určitě nebudou a že se dá hovořit maximálně tak o snížení té nižší sazby. O kolik neřekl, ale návrh jednoho ze svých kolegů (na 5 %) označil za příliš smělý. Takže to bude tak, že až socialisti vyhrajou volby, bude najednou ticho na pěšině a pak udělají 3 výjimky na mlíko, rohlíky a hajzlpapír. Čili si pořiď rudou knížku a vol komanče. Oni zas ukradnou ty fabriky jako v 48, po 40 letech se jim to rozpadne, bude revoluce, ale toho ty už se nedožiješ, takže můžeš být v klidu. 🙂

mosoj

Alesh do kdy tady budu do toho je ti úplný hov.. !!
Koho budu volit jakby smet. Jinak se neboj , jedna spravedlnost na světě existuje a to je čas. Jenom tě upozorňuji že se smrti nebojím patří k životu.
Přeji ti, aby jsi se s tím také tak vyrovnal také tě to potká.
Jo a pěkně se vybarvuješ, to je ale tvoje věc.
Ono se to takhle vyvíjet nemůže, ale i kdyby, já jsem si nestěžoval a zase budou spokojení jiní lidé tak už je to na světě zařízeno.

Alesh

Jo, souhlas 😉