Avatar uživatele
štamgast

Je tady někdo kdo nemá rád mléko?

Co vám na něm nechutná?
Já osobně znám dva lidi co nemají rádi mléko-u jednoho důvod neznám, druhý tvrdí že nemá rád tu sladkou příchuť ale že kakao mu nevadí.
Teď nemyslím ty co na něj mají alergii.
Doplňuji:
mosoji, jestli ti na mých otázkách něco vadí tak to řekni rovnou a ne nějakou oklikou typu té poslední věty!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3543 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Mléko nepiji celý život. Bílou kávu, kakao a pod. ano.
Prostě mně stačí jen přičichnout jenom k teplému mléku a zvedá se mně žaludek. Studené snesu ale nemusím.
Porušuji nějak zákon, nebo ohrožuji ostatní lidi ?
Doplňuji:
Jak jsem napsal, zvedá se mně žaludek když čichám k teplému mléku. Co s tím udělám ? Nejsi nějaký vztahovačný ? Howgh !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mléko nepiju,ale rád bych pil,je se po něm vždy p…u,tak raději pivko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Jediné mléko, které „znám“ je to z krabice, moc ho nemusim, ale nehnusí se mi natolik, abych ho nemohla vůbec pít, jen mám prostě radši ochucený- jahodový, čokoládový, banánový 🙂… Přímo od krávy jsem zatím nikdy neokusila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kankys

Piji pouze taková ta ochucená normální mi nechutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

spíše nemám než mám. mléko mi přijde že mě zahleňuje což je pro mě nežádoucí a zvedá se mi pak žaludek nebo plivu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Mléko nepiju skoro vůbec, protože je těžko stravitelné a ani mi vlastně moc nechutná. Kupuju ho pouze občas na pečení..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Mléko piju hodně. Jako dítě jsem si chodil do chléva pro čerstvě nadojené, dnes kupuji trvanlivé po kartonech. Pijeme na snídani (např. kakao, v kávě), na večeni např. k bramborám, používám do kaší …Prostě u nás doma spotřeba min. litr na osobu a týden, ale spíš víc …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

Mléko sice piju, ale nesnesu ho studené nebo vlažné, musím ho mít prostě teplé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

postcd: to s tím zahleňováním jsem už slyšel, ale přijde mi to jako hloupost.
Odkaz na server, kde občas píšou hlouposti, ale nai tam si nedovolí mléko odsuzovat:
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/bily-napoj-s-otaznikem/

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek