štamgast

Je tady někdo kdo nemá rád mléko?

Co vám na něm nechutná?
Já osobně znám dva lidi co nemají rádi mléko-u jednoho důvod neznám, druhý tvrdí že nemá rád tu sladkou příchuť ale že kakao mu nevadí.
Teď nemyslím ty co na něj mají alergii.
Doplňuji:
mosoji, jestli ti na mých otázkách něco vadí tak to řekni rovnou a ne nějakou oklikou typu té poslední věty!

Odpovědi
mosoj

Mléko nepiji celý život. Bílou kávu, kakao a pod. ano.
Prostě mně stačí jen přičichnout jenom k teplému mléku a zvedá se mně žaludek. Studené snesu ale nemusím.
Porušuji nějak zákon, nebo ohrožuji ostatní lidi ?
Doplňuji:
Jak jsem napsal, zvedá se mně žaludek když čichám k teplému mléku. Co s tím udělám ? Nejsi nějaký vztahovačný ? Howgh !

anonym

Mléko nepiju,ale rád bych pil,je se po něm vždy p…u,tak raději pivko

Nevíteto?

Jediné mléko, které „znám“ je to z krabice, moc ho nemusim, ale nehnusí se mi natolik, abych ho nemohla vůbec pít, jen mám prostě radši ochucený- jahodový, čokoládový, banánový 🙂… Přímo od krávy jsem zatím nikdy neokusila.

Kankys

Piji pouze taková ta ochucená normální mi nechutná.

postcd

spíše nemám než mám. mléko mi přijde že mě zahleňuje což je pro mě nežádoucí a zvedá se mi pak žaludek nebo plivu

Dane

Mléko nepiju skoro vůbec, protože je těžko stravitelné a ani mi vlastně moc nechutná. Kupuju ho pouze občas na pečení..

Pepa25

Mléko piju hodně. Jako dítě jsem si chodil do chléva pro čerstvě nadojené, dnes kupuji trvanlivé po kartonech. Pijeme na snídani (např. kakao, v kávě), na večeni např. k bramborám, používám do kaší …Prostě u nás doma spotřeba min. litr na osobu a týden, ale spíš víc …

atena11

Mléko sice piju, ale nesnesu ho studené nebo vlažné, musím ho mít prostě teplé

Pepa25

postcd: to s tím zahleňováním jsem už slyšel, ale přijde mi to jako hloupost.
Odkaz na server, kde občas píšou hlouposti, ale nai tam si nedovolí mléko odsuzovat:
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/bily-napoj-s-otaznikem/