Pokročilý

Je tady nejaky uzivatel ktereho jste si oblibyli a nebo ktery vam naopak vadi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.google.com/…

toto je z modré lišty a má odpověď je tam také :o)
ale bolak někam odcestoval ani se s námi nerozloučil..

Další odpovědi:

Zlatý

1 - Ano
2 - Ano
mená nezverejňujem aby (1) nedvíhali nos hore od namyslenosti a (2) neutopili sa v slzách...
Ale ani tieto "krajné" skupiny by neboli bez širokej masy ostatných užívateľov...
Teraz som to pekne zamotala, že? :)

Zlatý

Nevadí mě nikdo,každý je jiný a tak to má být.

Zlatý

Osobně tu nemám nikoho, kdo by mi vyloženě vadil, to bych sem asi nechodila. Nekrátím si totiž ani v reálném životě čas takovou bláhovostí, jakou je nenávist.
To spíš obdiv, zájem, moudrost a pobavení - to je to, co tu hledám a díky mnoha uživatelům také nacházím. Je fajn, že už dopředu víceméně vím, v jakém stylu mohu od některých očekávat odpověď, "znám je" - podle svého, a to mě baví a vytváří více přatelštější a pohodovou atmosféru.

Bronzový

petra09, damiana, venkovan, barbakan, drap, ondra quentos, briketka, bruckove, dekuji, ze tu jste,jste jedinecni.to jsou lidicky,co mi utkveli a dobre poradili,nebo rozesmali:-)mosoj je take velmi zajimavy clovicek,a bez verneho řádu dr.axla by to nebylo ono:-)hezky to tu hlida a stavi do latě:-))

Stříbrný

Je zde hodně uživatelů, jejichž otázky i odpovědi vídám moc ráda, jelikož mi obojí přijde na úrovni. Každopádně se čas od času najde i někdo, kdo mi vyloženě vadí (lidé opakovaně vkládající pouze úkoly do školy, úmyslně vkládané odpovědi úplně mimo otázku, aj.).

Lidé se dělí na tři skupiny. Ty, které máme rádi, ty, kteří jsou nám lhostejní a ty, které rádi nemáme. A tak je to i u mě. Každopádně za sebe oblíbence jmenovat nebudu. :-)

Nejvíc jsem si oblíbil, (s měkkým i), Briketku, protože mi dává nejvíc palců nahoru :-)

Zlatý

1. Ano - většina
2. Ano - 2

Zlatý

Vím komu vadím já :-))
Jinak mám dost uživatelů,na které se těším.

Bronzový

Spoustu uživatelů jsem si oblíbila, jen jeden mi vadí, a hodně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.