Petra09

Je tady nejaky uzivatel ktereho jste si oblibyli a nebo ktery vam naopak vadi?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.go­ogle.com/url?q=http://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/mate-tady-sveho-top-uzivatele-jehoz-otazky-a-odpovedi-sledujete&sa=U&e­i=SkJdT972BcWX8QO­dlPDVDg&ved=0CA­oQFjAD&client=in­ternal-uds-cse&usg=AFQjCNGvTX0wGb­4aU_8mW3Q0HjTR­3AOqxw

toto je z modré lišty a má odpověď je tam také :o)
ale bolak někam odcestoval ani se s námi nerozloučil..

Další odpovědi
led

1 – Ano
2 – Ano
mená nezverejňujem aby (1) nedvíhali nos hore od namyslenosti a (2) neutopili sa v slzách…
Ale ani tieto „krajné“ skupiny by neboli bez širokej masy ostatných užívateľov…
Teraz som to pekne zamotala, že? :)

dědapetr

Nevadí mě nikdo,každý je jiný a tak to má být.

Damiana

Osobně tu nemám nikoho, kdo by mi vyloženě vadil, to bych sem asi nechodila. Nekrátím si totiž ani v reálném životě čas takovou bláhovostí, jakou je nenávist.
To spíš obdiv, zájem, moudrost a pobavení – to je to, co tu hledám a díky mnoha uživatelům také nacházím. Je fajn, že už dopředu víceméně vím, v jakém stylu mohu od některých očekávat odpověď, „znám je“ – podle svého, a to mě baví a vytváří více přatelštější a pohodovou atmosféru.

pizlicka

petra09,damia­na,venkovan,bar­bakan,drap,on­dra quentos,briket­ka,bruckove,de­kuji,ze tu jste,jste jedinecni.to jsou lidicky,co mi utkveli a dobre poradili,nebo rozesmali:-)mosoj je take velmi zajimavy clovicek,a bez verneho řádu dr.axla by to nebylo ono:-)hezky to tu hlida a stavi do latě:-))

WeeBear

Je zde hodně uživatelů, jejichž otázky i odpovědi vídám moc ráda, jelikož mi obojí přijde na úrovni. Každopádně se čas od času najde i někdo, kdo mi vyloženě vadí (lidé opakovaně vkládající pouze úkoly do školy, úmyslně vkládané odpovědi úplně mimo otázku, aj.).

Lidé se dělí na tři skupiny. Ty, které máme rádi, ty, kteří jsou nám lhostejní a ty, které rádi nemáme. A tak je to i u mě. Každopádně za sebe oblíbence jmenovat nebudu. 🙂

anonym

Nejvíc jsem si oblíbil, (s měkkým i), Briketku, protože mi dává nejvíc palců nahoru 🙂

Sůwa

  1. Ano – většina
  2. Ano – 2

aramah

Vím komu vadím já 🙂
Jinak mám dost uživatelů,na které se těším.

GM

Spoustu uživatelů jsem si oblíbila, jen jeden mi vadí, a hodně.