Je tady nějaký angličtinář?

Dělala jsem si test z angličtiny u kterého byly dole i výsledky. Když jsem si to kontrolovala, moc se mi ty jejich výsledky nezdály. Proto se ptám Vás, co byste doplnili?

1. Beer is___a lot in the Czech Republic a)drinking b)drinks c)drunk
2.what is the letter___? a)from b)for c)about
3.I know someone___who met M.Jackson. a)which b)who c)what
4._____help me,please?a) can you b)do you can c)you can
5.If I won a million pounds,I____a Ferrari. a)bought b)would buy c)will buy
6.What are your _____ names? a)brothers b)brothers' c)Brother's
děkuju

Nejlepší odpověď
quentos

je, angličtinu jsem studoval a učím ji nyní na jazykovce. Odpovědi jsou celkem jednoznačné:

1c, 2c, 3b (ale správné řešení trojky tam už asi někdo omylem dopsal, vzhledem k tomu „who“ za tím), 4a, 5b, 6b

Další odpovědi
Miroslavst

Je tady nějaký angličtinář?
Ano je, ale jde o to, jestli se přizná :D