Dža-Dža

Je tady nějaký/á lékárník/lékárnice ? Mám dotaz ohledně vzdělání.

Za rok půjdu na střední a rozhodla jsem se pro povolání lékárnice (farmaceut). Na jakou střední školu bych měla jít, abych se do lékárny dostala ? Přemýšlím o zdravotnickém lyceu v Karviné a z něj bych pak šla na diplomovaného farmaceutického asistenta v Ostravě. Pak bych jela na farmaceutickou školu v Brně. Je to takto možné ?

Odpovědi
bolak

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/25547

STUDENTKAEVA

Určitě to možné je,myslím že by i šel jenom zdravotnický asistent (kdyby třeba lyceo nevyšlo) pak už nemám námytek!