smoulinkaq

je tadý naky program na zaheslovani hesel od E-MAILU?

Nejlepší odpověď
beer

Pro přístup k e-mailu stačí stávající heslo změnit a poté nastavit tak, aby si počítač nové heslo nepamatoval. Vždy ho pak musíš ručně vyplnit.
Pokud otázkou míníš něco jiného, mrkni sem:
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/ostatni/ke­epass-password-safe/?g[hledano]=hes­la&g[oz]=2.21

Další odpovědi
Děda Louda

Tadý ne.

Bedy

A proč nastavovat nové heslo? Některé prohlížeče (třeba Opera či Firefox) mají správce hesel. Tam to lze buď vymazat z paměti prohlížeče /prohlížeč si tedy heslo pamatovat nebude/ nebo správce hesel přímo zaheslovat – když bude někdo chtít zobrazit uložená hesla, bude muset zadat heslo.

Smazat uložená hesla lze i programem CCleaner – ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/ccleaner. Při instalaci odmítněte Google chrome/toolbar.