vamplires

Je ta holka vadná?

znamená, že je holka víc klukem, když miluje počítače, sporty, klučičí věci má s kluky mnoho společného a s holkami si ani moc nerozumí?

Když holka nesnáší nakupování oblečení, ale miluje elektroinku?

Že nikdy na sobě nemělo nic jiného než jen mikinu jeansy a triko?

Je to holky teda nějak vadná?

Nejlepší odpověď
hanulka11

každý jsme jiný .....nevidím na tom nic vadného

Další odpovědi
Syd

Ne, vadná rozhodně nejsi. Není určeno, co jsou klučičí věci a co holčičí, nikdo taky neříká, že o elektroniku/po­čítače se zajímaj jenom kluci, je to uplně jedno – možná by ses měla podívat, kdo je šéfem Googlu v ČR 😉
Jinak na triku a džínách neni vůbec nic klučičího, je to prostě jenom pohodlné oblečení, zrovna tak nevím, proč by mělo holky bavit nakupování oblečení, já ho taky nesnášim.

Mišús_ik

súhlasím, každý je iný, a lepšie byť takáto jak nejaká nafúkaná Barbie… buď sama sebou !

Džuls

Prečo by mala byť hneď vadná? Podľa mňa je to úplne normálne. Veď, nie všetky dievčatá na svete sa zásadne hrajú len s bábikami, maľujú sa a zaujímajú sa len o módu, make-up a oblečenie… Veď je aj mnoho chlapcov, ktorí sa nezaoberajú typicky ,,mužskými" zábavkami.

led

Nie je.
Nech ti je vzorom neznáme dievča Marya Skłodowska, z ktorej sa stala nositeľka Nobelovej ceny za fyziku a Nobelovej ceny za chémiu Maria Curie-Skłodowska.

haunted

proc ? pokecaji o fotbale, pocitacich a o dalsich vecech, je prece lepsi pro kluka se s holkou bavit o „normalnim“ zivote nez o šminkach, ja bych takovou kamaradku chtel mit

navic si myslim ze kdyz je holka v pohode (mikina, triko, jeansy, nic neresi..) tak je mnohdy vice sexy nez namalovana barbina

MacChill

není vadná, ale je vzácná..

Ale pochybuju že by to co píšete byla úplná pravda

Ponytail

Není vadná, buď v klidu 🙂

jsemjá

I moje holka si více rozumí s kluky.