Avatar uživatele
Makulka

Je superstar dobrá soutez?

Je superstar dobrá soutez? Pokud víte, tak mi odpovězte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? matelis, maka před 5279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nikolkap

Líbí se mi hodně.Sleduji ji každý týden.Ale polepšovna mazlíčků je pro mě lepší pořad(mám hodně ráda zvířata).Můžete klidně hodnotit palcem dolů.Mě to nevadí,každěmu se líbí jiný pořad.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JayDee446

Pokud pouze sleduješ, možná tě to bude bavit, možná ne. Záleží jen na vkusu. Pokud se chceš ale zúčastnit, musíš vzít na vědomí, že tato soutěž není jen o zpěvu. Když se totiž dostaneš do užšího výběru, záleží už jen na tom, jak vypadáš a jaký máš vliv na lidi, kteří ti pošlou sms. Pokud jsi kluk s průměrným zpěvem a vypadáš jako Zac Efron (fuj), dostaneš logicky více hlasů než někdo, kdo má skutečný hudební talent a nekompenzuje si nic tím, že visí nad postelí na plakátě patnáctileným fanynkám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuciJe

Pokud člověk projde až do finále, může mu pomoct v odstartování kariéry. Jinak je hodnocení na škále dobrá-špatná poměrně obtížné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já to moc nesleduji,ale něco jsem zaslechla,a připadá mi že superstar je rok od roku horší a horší,už ani ta hvězdná pěchota není co bývala,jako za času když recitotovala Anička Dajdou..Také jsem si nevšimla,že by výtězové z předešlých superstar někde byly slyšet,ať už v rádiu apod.A první Aneta Langerová?Té jsem fandila,ale písničky má aspoň pro mě hrozné.A taky nevím o nějaké nové.Prostě hrůza..
Doplňuji:
No,tak jak to tady znova čtu,tak mi připadá že to na tuto otázku píší jen samí mladí,já bych jako mladší měla také určitě lepší názor,ale pořád říkám že je to katastrofa,kdyby lidi ze superstar zpívaly venku s kloboukem u nohou,tak jim tam nehodím ani dnes už neplatný padesátník,sorry.

Upravil/a: Džanička

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
liba

jo je super

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marena

jo supr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek