mais 2

Je střihoruký edvard člověk nebo jiná bytost? (Dostal sem se do hádky:D)

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to filmová postava,napůl člověk napůl stroj.Je to takový android.:-)

Další odpovědi
marci1

Je to „umělý člověk“. Jeho vynálezce dostal infarkt a nestihl mu udělat ruce. Proto má místo nich jakési břity. Jedná se o vymyšlenou filmovou postavu. 🙂

Putin

Je to stroj 🙂

jáára

je to film. skoro pro pamětníky

lexx

Android, kyborg…fiktivní postava sci-fi literatury. Za 50 let (možné trochu dříve) denní realita.