Avatar uživatele
Alesh

Je stojan na pneumatiky smysluplný?

Myslím takové ty, co se prodávají za pár stovek, navlíknete na ně 4 komplet kola, že se nedotýkají. Je to k něčemu prokazatelně dobrý nebo je to jen marketingový nesmysl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

je smysluplná lžíce s dírou?
ne, a přece se prodává.

trh se neptá na smysl, ale na prodejnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stryda

V servisech stojany nemaj pneumatiky stoji vedle sebe v regalech.Ja prezouvam kazdy rok a komplet kola davam na sebe v garazi a zatim se nic nestalo.Tak si myslim ze je stojan pro efekt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

kola mam na balkone a taky je mam polozeny na sobe nalezato. Nafoukly. Prikryty dekou, aby na ne nesvitilo slunicko. Myslim, ze stojan je zbytecny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ještě když jsem bydlela pohromadě se starším bráchou, vytáčelo mě jeho bordelářství: on si ty pneumatiky měl tak jakože různě rozstrkaný po celým bytě – v kamrlíku, na balkoně, v polici mezi oblečením :)) Tu je zaházel jiným harampádím, tu se na ně něco vylilo – a v pohodě, kola použitelný dál. Teda asi :)) Podle mě je ten stojan taky relativní zbytečnost – pokud dáš na sebe jenom kola a nebudeš je zatěžovat žádným dalším haraburdím, nějaká deformace snad nehrozí. To hlavně prodejci tě takhle citově vydírají a spoléhají, že než bys riskoval kola, radši půjdeš a těch pár stovek za stojan vysypeš. Pokud jsi doteď žil bez stojanu a všechno v pohodě, pak asi sám nejlíp vidíš, že zas tak geniální ten „geniální“ vynález není ;) Chce to sám si najít způsob „skladování“, který ti vyhovuje nejvíc – a tomu pak s klidem zůstat věrný, i kdyby ti ho sto expertů rozmlouvalo. Asi o tom ví prd :)

Arygnoc: Jakto, že lžíce s dírou není smysluplná?! A co Cimrmanova lžíce Hladomorka?! :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek