djaba

Je stahování porna trestné ?

Mám na mysli stahování krátkých porno clipů(cca 1 minuta)z free pornoserwerů? Obsah je běžný – méně obvyklé praktiky jako latex , sado , piss ap.Vyloučeny jsou pedofilní a jiné nezákonné věci.Jedná se výlučně o stažení pro moji potřebu a ne pro další šíření.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že není.
Trestné by bylo, pokud by tam byly děti i pro vaši potřebu. To se nesmí ani držet.

Další odpovědi
fortin

Mělo by? Vždyť se stahují do pc při prohlížení do vyrovnávací paměti.

Michal

Ne!,nesmí to být dětské porno,ale to asi víte.Pokud si potřebujete ulevit proč ne a pokud hledáte inspiraci tak je to chvály hodné.

chucky

Neni,pokud není dětské a vy nezletilý…

infant

Pokud je to trestné tak jsem zločinec 🙂
Ne pokud se opravdu nejdená o nějaké pedofilní materiály, tak ne.

Zdroj: infant.blog.cz

picnimok

Hodně uživatelů si plete pojem, stahování a sdílení..stahování není v žádném případě trestné..sdílení samozřejmě trestné je, takže stahujte jak je libo:-)