Kubas11

Je stahování dema protizakonné?

Nejlepší odpověď
anonym

demo je zkušební verze a je volně dostupné. vyzkoušíš si tu hru pomocí dema a potom si ji můžeš koupit celou. (pokud tě zaujme)

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud ho výrobce softwaru poskytl volně ke stažení a stahuješ jej z oficiálního serveru tak ne.

Hykam

Není, demoverze je k vyzkoušení programu jestli vám bude vyhovovat.
Může být omezena časově nebo znepřístupněny některé funkce případně omezením některých záznamů.

Pokud máte na mysli demonahrávku některé kapely jsem přesvědčen, že ani v tomto případě to není protizákonné, pokud si nahrávku stáhnete pro svou potřebu.