mandat

Je srovnatelný Mečiarův režim na Slovensku 90.let se současným Putinovm režimem v Rusku?

Odpovědi
mosoj

Ne! Putin má podporu většiny obyvatelstva.
Doplňuji:
Což prý je nepochopitelné.

Emefej

Ne, Mečiar neměl jaderné zbraně.

led

Porovnávajte navzájom porovnávateľné!
Treba si uvedomiť, ak chcete hodnotiť vrcholových politikov, musíte hodnotiť podľa doby, miesta, a situácie nielen v danom štáte, ale aj na celom svete.
Od čias Mečiarovej vlády uplynulo už veľa vody v politických riekach. Aj doba a vzťahy sa zmenili.
PS.
Najbližšie k Putinovi by som priradila Ramzesa II. Zaujímavé by mohlo byť ich porovnanie s prihliadnutím na dobu ich vlády. Obaja sú predstavitelia rozpínajúcich sa štátnych útvarov určujúcich dianie sveta v ich dobe.
Ich „panovanie“ sa nevyznačuje len vojnovými a zahraničnopoli­tickými úspechmi, ale i veľkou budovateľskou činnosťou v zemi. Toto majú obaja spoločné…

arygnoc

mečiarov režim?

ďalší znalec histórie.

:DD

to je ako panovanie vaška klausů v čr.

:DD

petra15

mandat
ty rád stves proti Putinovi a Rusku, co? Tak to se máme jeste na co tesit…
(asi proto, ze má na svedomí statisíce mrtvých v Iráku, ze?)