Lucimia

Je sportovní maniak?

Můj partner je podle mě sportovní maniak. Chápu, že se chlapům líbí sport více než ženám, že se sem tam podívají na fotbal, hokej, tenis, aj.
Ale můj partner mi přijde, že už to přehání. Nejen, že večer musí koukat na všechny sportovní noviny na všech programech, kde to vysílají (ještěže zatím nemáme satelit, jen čt1, čt2, nova, prima), ale on kouká na každý zápas!!! Neříkám, párkrát bych to ještě přežila, jenže teď kouká skoro denně – když nedávají žádný zápas v telce, tak zase kouká na počítači na miniaturní fotbalisty nevím na jaké stránce, kde to online vysílají. Teď od 17:00 až do cca 22:00 (tajně doufám že ne déle) bude zase koukat – prvně na fotbal, pak na ten hokej. Já se taky ráda podívám, ale nemusím vidět každý zápas.
Navíc mi přijde, že dříve se tolik nedíval, to až od Zimní Olimpiády se rozjel. Zatím mu nic nevyčítám, ale když zase nějaký zápas vidím, tak už na mě jdou osypky.
Je někdo z Vás stejně závislý na sportu? Máte někdo z Vás podobného sportovce doma a jak se k němu stavíte? Nechci mu nic vyčítat nebo zakazovat, ale taky bych byla ráda, kdyby se se mnou občas podíval na nějaký hezký film – třeba dnes na Nově – Koření života 🙂
Možná to mám zažité z domova, protože můj táta nikdy moc na nic nekoukal. To už muselo být, aby přepnul na fotbal. Bavilo ho to také, ale ne tak výrazně. Proto mi to teď přijde nezvyklé. Co si myslíte?

Ještě chci dodat, že on sám vůbec nesportuje. Dříve chodil hrát fotbal s kamarády, jenže ty se všichni odstěhovaly a tak nedělá nic. Byla bych mnohem radši, kdyby si šel sám zakopat, než furt koukal na fotbal či jiný sport v TV.

Odpovědi
člověk

A VÍTE CO BY ZA TO JINÁ DALA,KDYBY SE JEJÍ MANŽEL NA TO DÍVAL DOMA A NÉ V HOSPODĚ,
takže děkujte,že máte maniaka,ALE DOMA.

FOG

Budete ho asi muset vice svadet.
Nebo se divejte na sve programy v jine televizi.

Michal

Víte,je to asi tak,že je takových fandů více a jejich ženy-manželky se tomu diví.Pokuste se(nedovolil bych si Vám to nařídit)podívat se na celou věc ze svého pohledu:sbírala by jste výstřižky módy,sledovala každý pořad a chodila na modní přehlídky.Pokud nezanedbává Vás a rodinné soužití včetně sexu(promiňte),je to lepší než kdyby se věnoval pivu ,kořalce a místo míče kopal do skříně.Pokud Vám celá situace přesto připadá abnormální,vyh­ledejte odborníka a pora´dte se s ním.Hodně klidu a štěstí přeje Michal.

allayne

koukám, že zde odpovídají samí chlapi, že oni se vždycky chytnou 😁 😁 😁…

Mám stejnou situaci, na jednu stranu mi to vadí, ale i nevadí. Každý máme svoje záliby, pokud přítele baví sport, ať ho baví. Nic mu nevyčítám, ale pokud je třeba něco důležitého, třeba doma, a on by kvůli sportu něco neudělal – nemluvím o domácích pracech-, tak by mě to štvalo, jinak s tím problém nemám, je to prostě chlap :)

NickD

Každý jsme nějaký…,ale co je moc,to je moc!
Pochybuji,že by se chlapům líbilo,kdyby žena koukala na každou telenovelu …a to jich tam je snad víc než sportu na sportovních kanálech!!!!

A mezi námi si umím představit,jak by takové svádění vypadalo…nic moc.